Golfi G105 Transfer Sandalyesi

Golfi G105 Refakatçi Tekerlekli Sandalyesi; hem hafif, hem ekonomik hem de çok pratik çelik şasesi ile kullanıcı ve refakatçilerin de en çok tercih ettiği transfer sandalye modellerindendir. Golfi G105 Manuel Tekerlekli Sandalyesi dış mekan ve iç mekan ku 31 Ara 2021 10:20

Golfi G105 Tekerlekli Transfer Sandalyesi

Golfi G105 Refakatçi Tekerlekli Sandalyesi; hem hafif, hem ekonomik hem de çok pratik çelik şasesi ile kullanıcı ve refakatçilerin de en çok tercih ettiği transfer sandalye modellerindendir. Çelik şasesi ile yalnızca 13 kg ağırlığa sahip, 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Kolay katlanabilir yapısı ile depolaması ve transferi oldukça kolaydır. Hafif ve katlanır olması ile en küçük bagajlara dahi sığmaktadır. Silikon dolgu ön ve arka tekerleri patlamaz, darbelere karşı dayanıklı yapıdadır. Refakatçi kullanımına uygun olan Golfi G105 Manuel Tekerlekli Sandalyesi dış mekan ve iç mekan kullanımına uygundur. Dar yapısı ile iç mekanda en küçük banyo- tuvalet kapılarından dahi kolaylıkla geçebilmektedir. Golfi G105 Transfer Sandalyesi manuel frenlerine ekstra olarak arkasında bulunan refakatçi frenleri ve emniyet kemeri ile güvenli sürüş sağlamaktadır. Antibakteriyel döşeme sistemi ile zamanla oluşabilecek bakteri oluşumunun önüne geçmektedir. Standart sandalyelerden farklı olarak daha hafif, daha kompakt ve kullanımı daha kolaydır. Golfi G105 Transfer Sandalyesi ekonomik ve sağladığı birçok özellik ile birçok kullanıcının tercih ettiği hafif, katlanır sandalye modellerindendir. Tekerlekli Sandalye Dünyası güvencesi ile Golfi G105 Transfer Sandalyesinin 2 yıl garantisi, 10 yıl yedek parça temin garantisi bulunmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.