Golfi G120 Banyo-Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi

Golfi G120 Banyo-Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi hem dış mekan kullanımına uygun olup, iç mekan kullanımına da uygundur. Ekonomik fiyatı ve sağladığı birçok özellikle hem manuel sandalye hem tuvalet sandalyesi olarak kullanabileceğiniz Golfi G120 Banyo-Tuva 14 Oca 2022 17:00

Golfi G120 Banyo-Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi

Golfi G120 Banyo-Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi hem dış mekan kullanımına uygun olup, iç mekan kullanımına da uygundur. Altında bulunan sürgülü lazımlık kovası ile tuvalete gidemeyen, refaketçi eşliğinde gidebilen, yürüyemeyen yaşlı, engelli kullanıcılar için özel olarak dizayn edilmiştir. Golfi G120 Banyo-Tuvalet Sandalyesi büyük tekerlekleri ile dışarıda da her yerde kullanabileceğiniz pratik bir manuel sandalyedir.Kullanıcı kendisi kullanabileceği gibi hareket kabiliyeti sınırlı olan hastalar için refaketçi kullanımına da uygundur. Güçlü çelik şasesi ile 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 20 kg ağırlığında olan Golfi G120 Banyo-Tuvalet Sandalyesi katlanabilir yapıda olması ile transferi ve depolaması oldukça kolaydır.Kolçaklarının çıkabilir yapıda olması ile kullanıcı transferini sağlamak daha kolaydır.Yanda bulunan manuel frenleri kullanıcı kilitleyebilir, arka da bulunan refaketçi freni ile de refaketçili kullanımlarda üst düzey güvenlik sağlar. Emniyet kemeri ile kullanıcılar kendini daha güvende hissetmektedir. Golfi G120 Banyo-Tuvalet Engelli Sandalyesi Anti-bakteriyel vinil döşemesi ile zamanla oluşabilecek bakteri oluşumunun önüne geçmektedir. Silikon dolgu ön ve arka tekerleri ile zamanla kullanımda oluşabilecek deformasyonlara karşı dayanıklı ve patlamaz yapıdadırlar. Ekonomik fiyatı ve sağladığı birçok özellikle hem manuel sandalye hem tuvalet sandalyesi olarak kullanabileceğiniz Golfi G120 Banyo-Tuvalet Sandalyesi en çok tercih edilen manuel sandalyelerdendir. Golfi G120 Banyo-Tuvalet Sandalyesinin Tekerlekli Sandalye Dünyası güvencesi ile 2 yıl garantisi, 10 yıl yedek parça temin garantisi bulunmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.