Golfi G333 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Alüminyum gövde yapısına sahip olan Golfi G333 pediatrik tekerlekli sandalye, toplam 14,4 kilogram ağırlığında olup 75 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. Golfi G333 tekerlekli çocuk sandalyesi, tekerleklerinde bas çıkar özellik bulunduğu için olduk 17 May 15:10

Golfi G333 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Pediatrik tekerlekli sandalyeler arasında en fonksiyonel modellerden olan Golfi G333 pediatrik tekerlekli sandalye, şık tasarımıyla ve birçok farklı fonksiyonuyla öne çıkmaktadır. Alüminyum gövde yapısına sahip olan Golfi G333 pediatrik tekerlekli sandalye, toplam 14,4 kilogram ağırlığında olup 75 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. 22" Havalı Arka ve 4" PU dolgu tekerlekleri ile hem iç hem dış mekan kullanımına uygundur. Hem kolçakları hem ayaklıkları çıkarılabilen Golfi G333 tekerlekli çocuk sandalyesi, tekerleklerinde bas çıkar özellik bulunduğu için oldukça kolay depolanabilir ve taşınabilir. Kalın ve yumuşak oturma minderi sayesinde uzun süreli kullanımlarda konfor seviyesini arttırır. Minderinin anti-bakteriyel kumaşı sayesinde kullanımlardan dolayı gerçekleşebilecek bakteri oluşumuna engel olan Golfi G-333 alüminyum tekerlekli sandalye oldukça rahat sırt ve oturma minderine de sahiptir. Oturma yeri genişliğinin kişiselleştirilebilmesine imkan sunmak adına 3 tip minderi vardır (25cm-30cm-35cm). Sırt kısmındaki gerginliği ayarlanabilir bantlar sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konfor sunan Golfi G333 pediatrik tekerlekli sandalye, sahip olduğu yukarıya doğru hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının tekerlekli sandalyeden yatak, koltuk ve araba gibi eşyalara transferini oldukça kolaylaştırmaktadır. Emniyet kemerinin 4 noktalı olması sayesinde sürüş esnasında yüksek güvenlik sunan Golfi G333 pediatrik tekerlekli sandalyenin arkasında bulunan anti tipper tekerleklertekerlekli sandalyenin arkaya düşmesini engeller böylelikle güvenlik önlemleri üst düzeye çıkmış olur.  

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.