Golfi G551 Alüminyum Banyo Tuvalet Sandalyesi

Golfi G551 Klozetli Sandalye, yalnızca 9 kilogram ağırlığa ve 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Golfi G551 Alüminyum Banyo Tuvalet Sandalyesi anti-bakteriyel oturma bölgesi sayesinde bakteri oluşumlarının önüne geçer. 18 Haz 2021 16:40

Golfi G555 Alüminyum Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Engelli ve bakıma muhtaç insanların, günlük temel ihtiyaçlarının en önemlilerinden olan banyo ve tuvalet ihtiyacı, gerekli ürünlerin eksik olması durumunda oldukça zorlaşabilmektedir. Bu ihtiyaçların en kısa ve kolay yoldan giderilebilmesi için tuvalet ve banyo sandalyeleri oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Banyo ve tuvalet sandalyeleri genelde çelik veya alüminyum olarak üretilmektedir. Kimileri büyük tekerlekli olup hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılabilinirken, kimileri de küçük tekerlekli olup sadece ev içerisinde kullanılmaktadır. Özellikle banyo esnasında alüminyum olan modeller, çelik nikelaj kaplama modellere göre daha rahat kullanıma sahiptir ve paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Hem hafif oluşu hem de paslanma ve koku ihtimalinin olmaması alüminyum tuvalet banyo sandalyeleri için çok avantajlıdır. Alüminyum gövde yapısına sahip olan Golfi G551 Klozetli Sandalye, yalnızca 9 kilogram ağırlığa ve 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Anti-bakteriyel oturma bölgesi sayesinde bakteri oluşumlarının önüne geçen Golfi G551 Alüminyum Banyo Tuvalet Sandalyesinin oturma bölgesi aynı zamanda su geçirmez ve kolayca temizlenebilir yapıdadır. 10" boyutundaki dolgu arka tekerlekleri ve 4" dolgu ön tekerlekleri sayesinde oldukça rahat kullanım sunan Golfi G551 Alüminyum Banyo Tuvalet Sandalyesi aynı zamanda rahatça katlanabilen yapısı sayesinde son derece kullanışlı bir modeldir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.