Golfi G637 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye

Golfi G637 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye Alüminyum şaseden oluşmasından dolayı çok hafif ve kullamışlı bir üründür. Alüminyum tekerlekli sandalye grubunda kalitesi, şıklığı ve fiyatıyla ön plana çıkan Golfi G637 Alüminyum Tekerlekli engelli sandaly 20 Kas 2021 11:45

Golfi G637 Alüminyum Hafif Tekerlekli Sandalye

Golfi G637 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye Alüminyum şaseden oluşmasından dolayı çok hafif ve kullamışlı bir üründür. Alüminyum tekerlekli sandalye grubunda kalitesi, şıklığı ve fiyatıyla ön plana çıkan Golfi G637 Alüminyum Tekerlekli engelli sandalyesi kullanıcıların çok tercih ettiği ürünler arasındadır. 14 kg ağırlığa sahip olan Golfi G637 Alüminyum hasta sandalyesi 24’’ arka teker 8’’ ön slikon dolgu tekerleri sayesinde sürüş esnasında titreme hissettirmez, kullanıcısına ve refakatçisine ekstra konfor ve kolaylık sağlar. Golfi G637 Alüminyum manuel sandalyesi Antibakteriyel oturma minderi ve minderinin çok şık olmasıyla kullanıcısından tam not almayı başarak Golfi G637 Hafif manuel tekerlekli sandalye yükselen ve tamamen yukarı kalkan kolçaklara sahiptir. Kolçaklarının yükselebilir olması kullanıcının kolçağı kendine göre ayarlama olanağı sunar ve yine kolçağının yukarı doğru çıkabilir olmasından dolayı sandalyeye ve sandalyeden transferlerde çok kolaylık sağlamaktadır. Ön ayak paletleri aşağı yukarı doğru ayarlanabilir aynı zaman da çıkabilir. Arka tekerlerinde bas çıkar özelliği olan Golfi G637 Alüminyum manuel sandalye uzun süreli yolculuklarda dahi çok az depolama alanı kullanılarak kolayca taşınabilir. Refakatçi frenleri sayesinde refakatçinin tekerlekli sandalyeyi sürüşü esnasında kontrolün tamamen kendisinde olmasını sağlamaktadır. Golfi G637 Alüminyum manuel sandalyesi Hem ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olması hem de kullanıcısına sunduğu ekstra özellikleriyle çok tercih edilen sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.