Hasta Taşıma Lifti

Kolay, sağlam ve güvenilir olan hareketli hasta taşıma liftleri, kalkma ve/veya oturma liftleri, hem bakan kişinin hem de hastanın hayatını kolaylaştırır. Hasta taşıma lifti, özellikle kas hastaları için vazgeçilmez bir üründür. 05 Kas 2020 17:13

Hasta Taşıma Lifti

Kolay, sağlam ve güvenilir olan hareketli hasta taşıma liftleri, kalkma ve/veya oturma liftleri, hem bakan kişinin hem de hastanın hayatını kolaylaştırır. Hasta taşıma lifti, özellikle kas hastaları için vazgeçilmez bir üründür. Bir yerden başka bir yere geçişlerde konfor ve güven sağlamaktadır. Dünyada bakımevleri ve hastaneler, hemşireler/bakıcılar için ağır birşeyi kaldırmama politikalarını benimsemektedir. Bu bağlamda hasta taşıma liftleri devreye girer. Hem zamandan tasarruf yapar, hem de bakıcı kişinin sağlığının tehlikeye girmesini önlemektedir. Hareketli hasta liftleri; bir hastayı tekerlekli sandalyeden yatağa, tekerlekli sandalyeden tuvalete taşımak hem bakıcı için hem güvenli hem de kolaydır. Manuel ve akülü olarak iki gruba ayrılan liftler geniş fiyat aralıkları ile müşterilere hitap etmektedir. Kişiye özel üretilen hasta taşıma lifti fiyatları biraz daha yüksek maliyetli olabiliyor. Fakat standart ölçülerdeki liftler de bir çok hastanın ve/veya bakıcının kullanımına uygun üretilmektedir. Bazı firmalar ürünün kurulması ve nasıl kullanıldığına dair bilgiyi teknik servisteki yetkili kişiyi hastanın bulunduğu yere göndererek bilgilendirmede bulunmaktadır. Sadece ev içi kullanımlarda değil araç içi kullanımlar için de hasta taşıma liftleri bulunmaktadır. Hastayı tekerlekli sandalyesinden alıp araca bindirerek rahat ve konforlu yolculuk yapmasını sağlayan liftler hafif olma özellikleri ile de hasta ve yakınlarının ilgi odağı olmuştur. Birçok model ve markalarda genellikle 250 kg' a kadar taşıma kapasitelerine sahiptir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.