Hasta Taşıma Liftleri

Hasta Taşıma Liftleri motorlu ve motorsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Motorlu Hasta Taşıma Liftleri kontrol kumandası ile herhangi bir fiziki güç uygulamadan hastayı mevcut konumundan alıp transferini sağlar. Motorsuz Hasta Taşıma Liftleri ise... 16 Nis 16:50

Hasta Taşıma Liftleri

Engelli bireyler, yaşlı ve yatağa bağımlı hastalar, günlük rutin işlerini yaparken yataktan veya oturduğu yerden kalkması, hem bireyin kendisi hem de refakatçileri için oldukça güçtür. Bu güçlük karşısında ise yaşam destek ürünü olan Hasta Taşıma Liftleri ön plana çıkıyor. Kullanıcılarına sağladığı konfor ve rahatlığın yanında bu konuda yardımcıları olan refakatçilerine herhangi bir fiziki güç gerektirmeden hastalarına yardımcı olmalarına imkan tanıyor. Böylelikle hem bireyin kendisi hem de refakatçisi oldukça güç gerektiren durumlar karşısında, Hasta Taşıma Lifti sayesinde transfer gerektiren aktivitelerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Hasta Taşıma Liftleri motorlu ve motorsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Motorlu Hasta Taşıma Liftleri kontrol kumandası ile herhangi bir fiziki güç uygulamadan hastayı mevcut konumundan alıp transferini sağlar. Motorsuz Hasta Taşıma Liftleri ise mekanik bir sistemle kaldıraçları sayesinde bireyin güç harcamadan transferini sağlar.

Motorlu Hasta Taşıma Liftleri de kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Vinç sistemi ile çalışan bu Motorlu Hasta Taşıma Liftleri hiç oturma konumuna gelemeyen yatağa bağımı hastaları yatağından bir sling yardımıyla alarak transferini gerçekleştiriyor. Diğer Motorlu Hasta Taşıma Lifti ,seoturma pozisyonunda olan bireyleri bir oturma aparatıyla emniyet kemerlerini bağladıktan sonra transferini sağlıyor. Hasta Taşıma Liftleri minimum 120 kg taşıma kapasitesine sahip olup hem bireyin kendisine hem de refakatçisine güven ve sağlamlık hissi vererek transferi gerçekleştiriyor. Tekerlekli Sandalye Dünyası bünyesinde Hasta Taşıma Lifti onlarca çeşitliliği barındırıyor. Bu Hasta Taşıma Liftlerinin dilerseniz Avcılar Tekerlekli Sandalye, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye showroomlarımızı ziyaret ederek demo olarak da görebilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.