Heartway

Heartway akülü scooter modelleri bir çok seçenekleriyle, akülü scooter kullanıcılarını ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çok donanım, yapı, özellik olarak seçeneklerle ihtiyaç sahipleri için bütün gereken her şeye sahip modellerdir. 18 Kas 2020 17:00

Heartway 

 

heartway akülü engelli scooter

 
Heartway akülü scooter modelleri bir çok seçenekleriyle, akülü scooter kullanıcılarını ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çok donanım, yapı, özellik olarak seçeneklerle ihtiyaç sahipleri için bütün gereken her şeye sahip modellerdir. LED ışık teknolojileri, tamamen dijital ekranı ve en talepkar sürücüleri bile tatmin edecek birinci sınıf koltuklarıyla bir bütünlük sağlamaktadır. Üst sınıf aküleri barındırmak için yeterli alan sağlayan yeni bir gövdeye sahiptir. Heartway akülü scooter modelleri ile bir şarjla 50 km’den fazla yol kat edebilir Heartway akülü scooter kullanıcıları. Sadece erim mesafesiyle yetinmeyen Heartway, scooterlarında kullanıcılar için kusursuz bir sürüş imkanı sağlamak için uzman mühendislerce tasarlanmış bir yapıda oluşan aerodinamik, güçlü motor, gelişmiş süspansiyon sistemiyle birlikte engelli kullanıcılar rahat, konforlu, seri bir sürüş imkanına sahip olabilmektedirler. Bir çok kullanıcı engebeli arazilerde sürüş yapmaktan kaçınır bunun sebebi sahip oldukları scooter modellerinin kendilerine güven vermeyip her an onları yüzüstü bırakabileceklerine inanmış olmalıdır. Ancak Heartway markası, ürünlerinde evrensel boyutta ismini duyurduğu ve müşterilerle karşılıklı güven ilişkisi esasına izlemiş olduğu politika ile birlikte engelli akülü scooter kullanıcılarının bir numaralı tercihi olmuştur. Sektördeki en iyi yenilikleri kullandığı için yıllarca süren teknik gelişimden sonra azami hız ve erim mesafelerinde büyük bir yol katetti.
 

Heartway Scooter Modelleri

 
Heartway scooter modelleri, ortalama bir scooter modellerinden daha uzun mesafelere seyahat edebildiğinden, sürüş deneyimini en uçlarda hissetmek isteyenler için tasarlanmış kapsamlı özel bir scooter modelleridir. Yüksek akü kapasitesi sayesinde şarj başına yüksek mesafe oranı sunuyor müşterilerine. Akülü scooter akü ömrünü etkileyen bazı önemli unsurlar vardır. Akü yaşı bunlardan önemli bir tanesidir. Engelli scooter akü ömrü ortalama olarak 2 yıl olarak öngörülme olup ve bu süreden sonra şarj tutmama problemlerinin görülmeye başlanması ve daha sıklıkla şarj etme gereksinimi duyulması yaygın bir durumdur. Diğer bir önemli nokta kullanıcıların ağırlığıdır. Akülü engelli scooter’ın harcaması gereken güç kullanıcının ağırlığıdır. Akülü engelli scooter’ın harcaması gereken güç kullanıcının ağırlığı ile doğru orantılıdır bu yüzden de kullanıcı ağırlığı arttıkça akülere daha fazla yük biner ve kullanıcı daha sık akü değiştirmek zorunda kalabilir. Akülü scooter akü ömrünü etkliyen faktörlerden bir diğeri ise kullanılan çevrenin durumudur. Eğer aracın kullanıldığı çevre engebeli, yokuş veya bozuk yollardan oluşuyorsa, akülü scooter bu şartları aşabilmek için daha çok güç kullanmak zorunda kalır ve bu da erken akü tükenmesine yol açabilir. Lakin bu yazılanlar Heartway scooter modelleri için sayılmamakla beraber, scooterlarda kullanılan özel alışımlı malzemeler olsun, gelişmiş motor ve aküsüyle kullanıcıların bu durumları dert etmelerine gerek kalmamaktadır. ATV motor kapasitesinde güçlü scooter
Engellilerin atv motor hissiyatını yaşamasını sağlayabilecek donanım ve tasarımla Heartway akülü scooterları, seyahat etmek için, seyahat etmeyi seven engelli kullanıcılar için seyahat sırasında vermiş oldukları paranın hakkını alabilmelerini sağlayacak gerekli tertibata sahip akülü scooter modelleridir. Heartway scooter modelleri, göz alıcı kaplamalarıyla, süspansiyonları ve amortisörleri ile keskin hatlara sahip görünebilir, ancak sunmuş olduğu konfor ile yumuşak bir sürüş sağlar.
 

Heartway erişilebilirlik

 
Heartway akülü scooter modelleri sahip olduğu tekerlekler ile yüksek manevra kabiliyetine sahip olmakla birlikte heartway scooter modelleri bu sunmuş olduğu özellikleri ile engelli kullanıcılara daha fazla erişilebilirlik sağlar. Sunmuş olduğu erişilebilirlik eşsiz bağımsız ayarlanabilir süspansiyona borçludur. Kullanıcılar sürüşün tadını çıkarırken, gitmeleri gerekn yere kullanıcıları götürmek için en yüksek hıza sahiptir. Büyük direksiyon kolu, sürücünün daha iyi bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Dikkat çeken bir diğer özellik ise saat, hız, yapılan mesafe, sıcaklık ve daha fazlası gibi bilileri sergileyen LCD aydınlatmalı panele sahiptir.
 
Heartway akülü engelli scooter modelleri sadece tarzı nedeniyle kafaları döndürmekle kalmaz, aynı zamanda her iki aynada ve ön ve arka LED lambalarda dönüş sinyalleri ile donatılmıştır. Hiç fark edilmeden en net görünürlüğe sahip olacağınızdan emin olabilir kullanıcılar. Gerekenden daha fazla güç 4 ve 3 tekerlekli versiyonlarıyla yüksek kapasiteli aküleriyle bir kontrol cihazına eşleştirilmiş güçlü motorlarla donatılmıştır. Sonuç daha yumuşak bir sürüş ve her türlü zorlu durum için yeterli tork.
 
heartway engelli akülü scooter
 
Özerkliğe çok değer veren kişiler için tasarlanmış Heartway Akülü Engelli Scooter Modelleri, tek bir şarjla 50 km’den fazla mesafeye ulaşabildiği için mevcut pil serisinin en büyük kapasitesini sunarken aynı zamanda en üst düzeyde konfor sunar. Heartway akülü scooter modelleri aynı zamanda ön ve arka LED dönüş sinyallerini içeren tam lüks bir tavanla da mevcuttur. Büyük boy arka tekerlek modelleriyle kullanıcılara sürüş konforu ve denge sağlar. Heartway tarafından geliştirilen scooter modelleri, şüphesiz lüks konfor ve kaplama kalitesinde nihai referanstır.
 
Akülü engelli scooterlar saatte ortalama belli bir hıza ulaşabilirken Heartway engelli akülü scooter modelleri standart engelli scooterlara göre daha hızlı gidebilmektedir. Günlük daha uzun mesafeler kat eden kullanıcılar için daha hızlı akülü engelli scooter modelleri daha uygun olabilmekteyken, bu mesafenin çok fazla olmadığı durumlarda ortalama hıza sahip bir hız kategorisine ulaşabilen Heartway akülü scooter modelleri idealdir. Akülü sandalye modelleri gibi engelli scooter modellerinde de ürünün hızı arttıkça manevra kabiliyeti azalmakta ve ürünü kontrol etmek zorlaşabilmektedir. Bu sebeple, akülü scooter’ın maksimum hızı ne kadar yüksek olsa da her zaman bu hızda kullanılması tavsiye edilmez. Ama Heartway kullanıcıları için istisnai bir durumdur. Çünkü özel olarak üretilen Heartway engelli akülü scooter modelleri bu durumlara karşı özenle üretilmiş araçlardır. Heartway akülü engelli scooterlar genellikle 3 ana tipe ayrılabilirler. 3 tekerlekli akülü scooter modelleri, 4 tekerlekli akülü engelli scooterlar ve kompakt mini akülü engelli scooterlardır. 3 tekerlekli akülü scooter modelleri 4 tekerlekli scooterlara göre daha pratik, manevra kabiliyeti daha yüksek ve uzun bacaklı kullanıcılar için daha iyi olan akülü engelli scooter modelleridir. 4 tekerlekli akülü scooter modelleri olup genel olarak ortalama 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptirler. Kompakt, mini akülü scooter modelleri ise en pratik engelli scooter modelleri olup, taşıması ve depolaması en kolay olan modelledir. Ayrıca mini akülü scooterlar geniş evlerde ev içi kullanıma da uygun modellerdir.
 
heartway engelli akulu araçları
 
4 tekerlekli akülü scooterlar dış mekan kullanımı için en ideal akülü engelli scooter modelleridir. Eğer kullanıcı iç mekanlarda kullanmayı düşünmüyorsa 4 tekerlekli akülü scooter modelleri iyi bir seçim olabilir. Birçok 4 tekerlekli engelli scooter modeli ön ve arka süspansiyon sahipken, 3 tekerlekli engelli scooterlar ile karşılaştırıldığında daha yüksek hızlarda daha konforlu bir sürüş sağlamaktadır. 4 tekerlekli akülü engelli scooter modelleri dış alan kullanımları için ekstra dayanıklı olarak üretilmektedirler. 3 tekerlekli akülü engelli scooter modellerine göre daha az manevra yeteneğine sahip olsalar da birçok 4 tekerlekli akülü scooter modeli kayda değer manevra kabiliyetine sahiptirler. Özellikle 3 tekerlekli scooter ve 4 tekerlekli akülü scooter arasında seçim yapmak için yukarıdaki faktörler ve sorular kullanıcı tarafından cevaplandığı takdir kullanıcı rahat bir seçim yapılabilecektir.
 
Heartway Engelli Akülü scooter modelleri sessiz bir sürüş sağlayan, konforlu süspansiyon sistemine sahip scooter engelli araçları, güvenli ve konfolu sürüş arayan kullanıcılar içi üretilmiştir. Güçlü aydınlatması ve sinyal sistemleri sayesinde gece ve düşük ışıklı ortamlarda da sürüş imkanı sunmakta olan bu engelli scooter modeli, emniyet kemerlerine ek olarak elektromanyetik fren sistemi sayesinde güvenli bir sürüş sağlar.
 
Şık tasarımı ve dört farklı renkli seçenekleri ile her kullanıcıya hitap eden Heartway engelli akülü scooter modelleri kullanımı kolay, dayanıklı ve güçlü araçlardır. Özel koltuk tipine sahiplik eden scooterlar kullanıcıların konforunu düşünülerek tasarlanmış ve yüksek taşıma kapasitelerine sahiptir. Güçlü motorları ve havalı tekerlekleri sayesinde sarsıntıları daha az seviyede kullanıcısına hissettirip, engebeli yollarda bile rahat bir sürüş deneyimi sunan Heartway akülü scooter modelleri aynı zamanda güçlü motorlarının yüksek aküleri ile birleşmesiyle beraber uzun mesafeli sürüş imkanı sunar.
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.