Akülü Engelli Scooterlar

Akülü tekerlekli sandalyeler kısa mesafelerde engellilerin ihtiyacını karşılarken uzun mesafelerde bu ihtiyaca karşılık veremezler. Firmalar bu sorunu çözebilmek adına akülü scooterlar imal etmeye başlamışlardır. 06 Kas 2020 13:02

Akülü Engelli Scooter Modelleri

Akülü tekerlekli sandalyeler kısa mesafelerde engellilerin ihtiyacını karşılarken  uzun mesafelerde bu ihtiyaca karşılık veremezler. Firmalar bu sorunu çözebilmek  adına akülü scooterlar imal etmeye başlamışlardır. Kişi aracına binip uzun mesafe dolaşabilecek, gerekirse çocuğunu okula götürebilecek, işlerini yapabilecek belki uğraştığı bir ticaret için kullanabileceği bir araç istediğinde akülü sandalyeler bu gibi ihtiyaçlara karşılık veremiyordu. Akülü engelli scooter'lar ise çok daha uzun mesafeyi çok daha kısa zamanda alabilirler. Akülü engelli scooter ile akülü engelli sandalyesi arasındaki arasındaki en önemli fark budur. Akülü scooterların  dayanıklığı çok kuvvetlidir, akü kullanım süresi de çok daha uzundur.  Günümüz şartlarında yollarımızın çok meyilli olması tekerlekli sandalye kullanıcılarına sıkıntı yaratmaktadır. Akülü scooter ile 17’ dereceli meyilli bir mesafeyi çok rahatlılıkla aşabilirsiniz. Scooter modelleri genellikle 3 yada 4 tekerlekli olur. Scooterın 3 tekerlekli olması kişiye kullanırken denge açısından sıkıntı oluşturmaz. Genellikle 80 ile 100 kg civarında ağırlıkları olduğu için devrilme de söz konusu olmaz.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.