JETTY 311 HAFİF AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

  • Marka : Jetty
  • Ürün Kodu : TSDTJ311
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Aküleri yandadır katlarken akü çıkartma gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Tek hamle ile kapatıp açabiliyorsunuz Cırt cırtlı Minder Yapısına Sahiptir. Oturma yeri minderi ovaldir oturma yeri baldır yükseltmesi ile konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlar. Ayaklıklar içe doğru katlanıp açılabilmektedir. Tekerlek yapısı en kaliteli tekerleklerden biridir. Lastikler bir nevi amortisör görevi görmektedir. Diğer modellerden büyük farkı da tekerlektir. Emniyet kemeri bulunmaktadır. Sırt katlama mandalları bulunmaktadır. Katlandığında neredeyse yer kaplamıyor. Manuel sürüş için arka motorlarında mandalları da mevcuttur. Hızı 6.5 km/h dir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

JETTY 311 HAFİF AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

 

Aküleri yandadır katlarken akü çıkartma gibi durumlarla karşılaşmazsınız.Tek hamle ile kapatıp açabiliyorsunuz.Cırt cırtlı Minder Yapısına Sahiptir.Oturma yeri minderi ovaldir oturma yeri baldır yükseltmesi ile konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlar.Ayaklıklar içe doğru katlanıp açılabilmektedir.Tekerlek yapısı en kaliteli tekerleklerden biridir. Lastikler bir nevi amortisör görevi görmektedir.Diğer modellerden büyük farkı da tekerlektir.Emniyet kemeri bulunmaktadır.Sırt katlama mandalları bulunmaktadır.Katlandığında neredeyse yer kaplamıyor.Manuel sürüş için arka motorlarında mandalları da mevcuttur.Hızı 6.5 km/h dir.
Özellik Değer
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 45 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 27 kg
Taşıma Kapasitesi 136 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 68 cm
Toplam Uzunluk 115 cm
Arka Teker 12" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Akü 24V / 9.6 Li-on
Erim Mesafesi 30 Km
Maksimum Hız 6 Km/sa
Motor 2 x 250 W
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 60 CM
Sırt Yüksekliği 53-58 cm
Toplam Yükseklik 123 cm

JETTY 311 HAFİF AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.