Jetty JT-200 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

Jetty JT-200 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, sahip olduğu 32AH akü ve 250W motor gücü sayesinde hem iç hem dış mekan kullanımına oldukça uygun bir modeldir. 06 Tem 2021 15:00

Jetty JT-200 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

Jetty JT-200 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, sahip olduğu 32AH akü ve 250W motor gücü sayesinde hem iç hem dış mekan kullanımına oldukça uygun bir modeldir. Kaptan koltuklu akülü sandalye modelleri arasında ekonomik akülü sandalyeler arasında olmasının yanı sıra elektromanyetik fren sistemine,  25 km erim mesafesine ve 10 cm engel atlama kapasitesine sahiptir. Güçlendirilmiş çelik şasesi ile toplam 65 kg ağırlığa sahip olan Jetty JT-200 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye, 135 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Oturma yeri genişliği 50 cm olan kaptan koltuklu akülü tekerlekli sandalyeler arasında yer alan bu model, arka tekerleklerin üzerinde bulunan butonlar sayesinde manuel kullanımı mümkün olacak şekilde üretilmiştir. 62 cm dış çevre genişliği ile ev içerisinde kullanıma uygun olan model dar kapılardan bile kolaylıkla geçebilmektedir. Güçlendirilmiş dolgu tekerleri ve süspansiyon sistemi ile darbeleri emerek, kullanıcıya hissettirmez. Oldukça güvenli ve konforlu bir sürüş sağlayan Jetty JT-200 Kaptan Koltuk Akülü Tekerlekli Sandalye modeli ucuz akülü sandalye fiyatına sahip olmasıyla çokça tercih edilen bir modeldir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.