Jetty

Jetty markası dar gelirli, durumu olmayan engelli insanların ihtiyaçlarını karşılamak için piyasaya sürdüğü akülü sandalye modelleri ile engelli insanlara destek eli uzatıyor. 21 Kas 2020 16:00

Jetty Uygun Fiyatlı Engelli Akülü Sandalye Modelleri

 

jetty akülü tekerlekli sandalyeler

 
Jetty markası dar gelirli, durumu olmayan engelli insanların ihtiyaçlarını karşılamak için piyasaya sürdüğü akülü sandalye modelleri ile engelli insanlara destek eli uzatıyor. Günümüz koşulların da dalgalanan döviz kurları ile birlikte engelliler için piyasaya sürülen engelli akülü tekerlekli sandalyeleri bir hayli yüksek fiyatlarda satılmaktadır. Durum böyle iken dar durumlu engelli insanlar akülü sandalyelere ulaşmakta bir hayli zorluk çekiyor. Akülü sandalyelere ulaşmak için kredi çekip durumlarını biraz daha fazla zorlaştıran engelli bireyler yaşam standartlarını iyice yokuşa sürüklemiş olmakla beraber satın almış oldukları akülü tekerlekli sandalyelerinin sefasını sürememektedir.
 
Jetty akülü tekerlekli sandalyeler hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda yüksek derecede hareket kabiliyeti destekleyici bir ürün isteyenler ve manuel tekerlekli sandalye kullanmaya fiziksel olarak imkanı olmayan kullanıcılar için en iyi seçenektir. Üst vücut kullanım kabiliyeti sınırlı olanlar için daha fazla özgürlük ve bağımsızlık sağladığı ve güç, enerji tasarrufunu en üst seviyede sağladığı için kullanılabilecek en iyi tekerlekli sandalye modelleri, akülü sandalyelerdir. Akülü scooterlar gibi büyük ebatlarda olmadıkları için ev içi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir, yemek masası gibi eşyalara rahatlıkla yanaşabilir ve kullanımına olanak sağlarlar. Ev içinde olduğu gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilen akülü tekerlekli sandalyeler, sadece basit bir joystick aracılığıyla yönlendirilebildikleri için üst vücut kontrolü az olan kullanıcılar için akülü engelli scooterlardan bu açıdan daha avantajlıdır. Akülü tekerlekli sandalyeler, özellikle ultra hafif akülü sandalyeler ve daha küçük motorlu olanlar, yüksek manevra kabiliyetleri sayesinde dar alanlarda veya odalarda kullanıma engelli scooterlarına göre çok daha avantajlıdır.
 
Kullanıcı hareket kabiliyetini sağlayabilmek adına basit baston veya yürüteç türevlerinden daha fazlasına ihtiyaç duyduğu zamanlarda manuel tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, ve akülü scooter modelleri arasında en doğru ve en uygun ürün üzerinde karar vermeleri kullanıcıların hayli zor olabiliyor. Bu kararı verirken, üzerinde düşünülmesi gereken birkaç önemli faktör vardır. Akülü tekerlekli sandalyenin nerede yani iç mekan mı dış mekan mı yoksa her ikisi de mi olduğu, tekerlekli sandalyenin günlük ne kadar kullanılacağı ve kullanılacağı çevre akülü tekerlekli sandalyeyi seçerken faktörlerden en önemlileridir.
 

Jetty Akülü tekerlekli sandalye fiyatları

 

jetty akülü çocuk

 

Akülü tekerlekli sandalye fiyatları, akülü sandalye alırken kullanıcı için bir diğer önemli faktördür. Akülü tekerlekli sandalye fiyatlarını etkileyen başlıca birkaç faktör daha vardır. Akülü sandalye motor gücü bunlardan bir tanesidir. Ürünün motorunun daha güçlü olması, engebeli arazilerde daha rahat bir sürüş sağlamasına imkan verirken, akülerinin yüksek değerlerde olması ise daha uzun zamanlı bir sürüş imkanı vermektedir. Akülü tekerlekli sandalyenin, ayak kalkar tekerlekli sandalye, sırt yatar, ayağa kaldıran tekerlekli sandalye veya tilt pozisyonu alabilen tekerlekli sandalye gibi özellikleri sahip olup olmaması da akülü sandalye fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Bir diğer önemli faktör ise akülü sandalyenin konforudur. Kaptan koltuklu akülü tekerlekli sandalyeler yüksek konfor ve ergonomik yapıya sahip oldukları için, koltuk tipi de akülü sandalye fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktördür. Kendi içlerinde sınıfları artarken eş zamanlı olarak fiyatlarda bir hayli yükselmektedir. Aynı zaman da akülü tekerlekli sandalyelerinin fiyatlarının bir hayli fazla olması yetmezmiş gibi ürünlerin yedek parçaları da yüksek fiyatta müşterilere sunulmaktadır. Jetty markası bünyesi altında olan akülü tekerlekli sandalyeler bu duruma dur demek, dar gelirli engelli insanlara ulaşmak için müşterilerine sunmuş olduğu ürünleri piyasaya diğer akülü sandalye modellerine nazaran daha ucuz daha ekonomiktir.
 
Jetty dar gelirli engelliler için kendi içinde sınıflara ayrılan akülü sandalye çeşitlerine sahiptir. Engelli insanların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir akülü ekosisteme sahip olup, müşteri memnuniyetini amaçlamış olup, her geçen bir zaman bünyesinde sahip olduğu ekosistemi bir önceki güne kıyasla katlayarak devam etmektedir. Bir engelli insan için bir çok akülü tekerlekli sandalyeye ev sahipliği yapan Jetty hizmetlerinde sınır tanımıyor. Türkiye’nin her bir noktasında dar gelirli engelli insanlara fayda sağlayabilmek için, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerle elinden gelenin fazlasını yapan, saygı ve karşılıklı güvenin hakim olduğu, çalışan personelleri ile bu doğrultuda ilerleyen bir markadır. Jetty, Türkiye’deki gelişmeleri kesintisiz bir şekilde analiz ederek dar gelirli engelli bireylerin hak ettikleri dünya standartlarında engellilerin kaliteli yaşam standartları ve daha sağlıklı bedensel engelli yaşam ürünleri için projeler üreten, kendine has özel çözümler geliştiren, inovatif ve yaratıcı sonuçlar için, birlik ekip çalışmasını teşvik eden farklı düşüncelerin gelişmesine olanak sağlayan, sunmuş olduğu hizmet kalitesinin sürekliliğini arttırarak büyümek isteyen, sorumluluk sahibi bir markadır. Jetty bünyesindeki alanında uzmanlaşmış ekibiyle kaliteyi zirvede tutma başarısını göstermek için durumu olmayan engelli bireylere empati göstererek daha kolay yaşanabilir bir yaşam sağlamak amaçlarından biridir.
 
jetti akülü tekerlekli sandalye fiyatları
 
Jetty, bedensel engellli maddi geliri kısıtlı insanların, hastaların, yaşlıların engellerini aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olma sorumluluğunu alarak çıkmış ve bunun bilincinde olan sektörün bilinçli markaları arasında yer almakla beraber, hiçbir sorumluluk almaktan kaçmayan, dar gelirli engelli insanlar üzerinden kar amacı gütmeyen, ilkeleri karşılıklı güvene dayalı olan bir markadır. Bedensel engelli insanların hayatlarının içlerinde bulunan zorlukların sorunların üstüne günümüz zorlukları eklenince katlanılmaz bir yaşam haline gelip çözüm yolu bulamadıkları sırada sektörde bir numaralı olan Jetty, dar gelirli engellilerin ellerinden tutup yardım ederek, daha fazla ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için amaçladığı yolda hız kesmeden devam ediyor.
 
Jetty Akülü Tekerlekli Sandalyeleri; yürüme zorluğu yaşayan, kısmen veya tamamen yürüyemeyen, aynı zamanda da tekerlekleri kol kuvvetiyle çeviremeyecek kullanıcılar için üretilmiş akülü tekerlekli sandalye modelleridir. Üzerinde bulundurduğu akü ve motor sayesinde tekerlekler, sandalyenin kolçaklarında bulunan kumandalı bölge ile kontrol ettirilerek hareket eylemi gerçekleştirilir. Kumandalı bölüm genellikle tuşlardan değil yönlendirme amaçlı kullanılan bir joystick de içerir. Joystick rahatlıkla yönlendirme sağlar. Kullanıcıya biraz da olsa bağımsızlığını özgürlüğünü kazandırır. Ulaşımını çok kolaylaştıran bir akülü sandalye çeşididir akülü tekerlekli sandalyeler. Refakatçiye de rahatlık sağlayarak hem hastanın hem de refakatçinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Akülü tekerlekli sandalyeler genel olarak ufak tekerleklidir. Her akülü tekerlekli sandalye kendi sınıfı içerisinde özel bir minimum ve maksimum hıza sahiptir. Her tekerlekli sandalyenin tırmanabileceği belirli bir açı vardır. Bu tırmanma açısından da daha yüksek eğime sahip bir yere tırmanma imkanı yoktur. Hepsini kolçak ve ayaklık özellikleri farklı, her birinin kendine hastır.
 
Jetty katlanabilir akülü sandalyeleri; kullanıcıları sık seyahat etmeyi planlıyorsa jetty katlanabilir akülü tekerlekli sandalyeleri tam aradıkları modeldir. Bu tip hafif motorlu akülü sandalyeler, araç bagajı veya uçakta taşımak için katlanabilir. Katlanabilir akülü sandalyeleri, kullanıcı dilediği gibi hem ev içerisinde hem dışarıda özgürce kullanabilir. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalyeler ağır arazi modellerine göre nispeten daha ucuz ve daha ekonomiktir.
 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.