JETTY JT 099 Akülü Tekerlekli Sandalye

Jetty Jt-099 Akülü Tekerlekli Sandalye bu bahsedilen gelişmeler ve beklentiler doğrultusunda raflarda yerini almış yeni bir modeldir. Kalite ve uygun fiyatı aynı noktada buluşturan Jt-099 200 W motor gücüne, 12V 20 Ah aküye, 15 km erim mesafesine ve 45 kg 21 Şub 2020 18:23

JETTY JT 099 Akülü Tekerlekli Sandalye

     Tekerlekli Sandalye Dünyası kurulduğu günden günümüze bir çok ürün çeşidini en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerine sunmuştur.
Manuel tekerlekli ve akülü tekerlekli sandalyeler ile diger ürün gruplarındaki modelleri, sürekli değişen ve çağı takip eden konumunda olmuştur. Basmakalıp kuralların dışına çıkıp sürekli müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden Tekerlekli Sandalye Dünyası hala birçok ürün çeşidini tek bir çatı altında toplayan en büyük showroom konumunda liderliğini sürdürmektedir.
     Jetty Jt-099 Akülü Tekerlekli Sandalye bu bahsedilen gelişmeler ve beklentiler doğrultusunda raflarda yerini almış yeni bir modeldir. Kalite ve uygun fiyatı aynı noktada buluşturan Jt-099 200 W motor gücüne, 12V 20 Ah aküye, 15 km erim mesafesine ve 45 kg ağırlığa sahip şık tasarımlı bir akülü tekerlekli sandalye modeldir.
     Sizlerde manuel ve akülü tekerlekli sandalyeler ile daha bir çok ürün grubunu yakından görmek ve uzman satış danışmanları eşliğinde incelemek isterseniz Türkiye'nin en büyük showroom mağazalarına sahip Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Istanbul Anadolu yakasında Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Istanbul Avrupa yakasında Bahçelievler ve Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
 
                      
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.