Jetty JT 099 Ekonomik Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

En ekonomik akülü sandalye modellerinden olan Jetty JT 099 akülü sandalye, oldukça talep gören bir modeldir. 40 kg ağırlığa sahip olan Jetty JT 099 akülü tekerlekli sandalyenin taşıma kapasitesi 100 kg’dir ve en ucuz akülü sandalyelerdendir. 26 May 10:05

Jetty JT 099 Ekonomik Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Engelli bireylerin veya yürüme zorluğu çeken bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için tasarlanan akülü tekerlekli sandalyeler arasında en ekonomik akülü sandalye modellerinden olan Jetty JT 099 akülü sandalye, oldukça talep gören bir modeldir. Her yaştan kullanıcıların kullanımına uygun olan Jetty JT 099 akülü tekerlekli sandalye modelinin harekete geçebilmesi için gereken tek hareket sandalye üzerindeki kumandadan aktif konuma getirip, joystick ile hareket ettirmektir. Jetty JT 099 akülü engelli sandalyesinin kolçaklarının standart bir yüksekliğe sahip olmasından dolayı yemek masalarına rahatlıkla yanaşabilmektedir. Kaldırılabilir kolçakları, kullanıcının tekerlekli sandalyeden yatak ve araba gibi alanlara geçmesini kolaylaştırmaktadır. Oldukça ergonomik bir yapıya sahip olan Jetty JT 099 akülü tekerlekli sandalye modeli hem iç hem de dış mekanlarda rahat bir kullanıma sahiptir. Akülerinin tekerlekli sandalyenin her iki tarafında olması akülü sandalyenin katlanmasında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayaklıklarının çıkarılması sayesinde araba bagajına ve asansöre kolaylıkla sığabilmekte olan bu akülü tekerlekli sandalye modelinde arka tekerleklerin üzerinde bulunan mandalları sayesinde manuel olarak kullanıma uygun olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Jetty JT 099 akülü tekerlekli sandalye modelinde 2 X 200 w motor gücü, 2 X 24 amper aküye sahip olan Jetty JT 099 akülü hasta sandalyesi bir dolu şarj ile 20 km erim mesafesine sahiptir. Arka süspansiyonları sayesinde engebeli alanlarda kullanıcıya sarsıntıyı en az seviyede hissettirmekte ve sürüş rahatlığı sağlamaktadır. 40 kg ağırlığa sahip olan Jetty JT 099 akülü tekerlekli sandalye modelinin taşıma kapasitesi 100 kg’dir ve sınıfının en ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.