Jetty JT 111A Stoklara Girmiştir..

Uygun fiyatına göre yüksek kaliteye sahip olan Jetty JT111A Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz stoklarımıza tekrardan girmiştir. Birçok kesime hitap eden Jetty JT 111A modelimiz hem bağışlarda hem de parekende satışlarda en çok tercih edilen modellerimiz 19 Oca 2019 00:00

Jetty JT111A Akülü Tekerlekli Sandalye

Uygun fiyatına göre yüksek kaliteye sahip olan Jetty JT111A Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz stoklarımıza tekrardan girmiştir. Birçok kesime hitap eden Jetty JT 111A modelimiz hem bağışlarda hem de parekende satışlarda en çok tercih edilen modellerimizden bir tanesidir. Tekerlekli sandalye modellerinde kullanıcıların en çok yaşadığı problemlerden bir tanesi kolçakların dik olmasıdır, JT111A özel tasarım kıvrımlı kolçak yapısı ile bu problemi ortadan kaldırmaktadır. Yine yanaşacağınız masa düşük boyda ise açılabilir kolçak yapısıyla hem bu tarz alanlarda avantaj sağlar hem de transferi kolaylaştırır.
JT111A Akülü Tekerlekli Sandalye 136 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Katlanabilir ve çelik şase olan JT 111A iç ve dış mekan kullanımına uygundur. Kullanılan alanın engebe durumuna göre bir dolu şarj ile 20-25 km mesafe yapabilmektedir. Ergonomik oturma minderi ile kullanıcıya uzun süre konforlu oturma imkanı sunmaktadır. Aküler çıktıktan sonra katlanabilen Jetty JT111A, sırt kırılma özelliği ile daha da küçük bir hal alarak araba bagajarına sıkmaktadır ve depolama kolaylığı sağlamaktadır.
 
Ürünümüzü satın almak için mağazalarımızı ziyaret edebilir veya uzman ekibimize aşağıda bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz!
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.