Kaliteli Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalyeler kişinin isteğine göre manuel tekerlekli sandalye veya akülü sandalye olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan gücüyle hareket eden manuel tekerlekli sandalyenin hafif oluşu kullanıcının fazla enerji harcamadan rahat hareket etmesine yard 06 Kas 2020 13:59

Kaliteli Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalyeler kişinin isteğine göre manuel tekerlekli sandalye veya akülü sandalye olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan gücüyle hareket eden manuel tekerlekli sandalyenin hafif oluşu kullanıcının fazla enerji harcamadan rahat hareket etmesine yardımcı olur. Hafif tekerlekli sandalyelerde manevra kabiliyeti de daha fazladır, bu da ev içi kullanıma uygunluk sağlar. Manuel tekerlekli sandalyenin dış alanlarda kulanımı da mümkündür. Kişinin fiziksel rahatsızlığıyla uyum sağlayan sandalyenin alımında dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta ürünün kaliteli tekerlekli sandalye oluşudur. Özellikle manuel tekerlekli sandalye alımlarında kaliteye çok daha fazla önem verilmeli, bunun sebebi aracın hafif oluşuyla dogru orantılıdır. Hafif olan aracın kaliteli bir fren sistemine mutlak ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanıcı gerektiği durumlarda istediği an aracı sabitliyip durdurabilmelidir.  Kaliteli tekerlekli sandalye alımlarında ürünün kalitesiyle tekerlekli sandalye fiyatları arasında bağlantı kurmak her zaman doğru olmamaktadır.
 
Kaliteli Akülü Sandalyeler
Daha önemli olan güvenilir yerlerden ürün alımıdır. Manuel tekerlekli sandalyelerin yanısıra akülü tekerlekli sandalyeler de engelli kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Akülü sandalye kullanıcıları vücut gücü kullanmadan joystick ile akülü sandalyeyi kullanmaktadır. Dış kullanımda az güç çok toplumsal etkinlik yapabilmek sosyal aktivite sahibi engelliler için önem taşıdığı gibi onların hayatlarındaki monotonluğuda en aza indirmektedir. Akülü sandalye alımında da kullanıcak kişinin rahatsızlığıyla uyum sağlamasının yanı sıra akülü sandalye fiyatı ve kalitesi de önem taşımaktadır. Tekerlekli engelli sandalyesi alımlarında üretimde kullanılan alüminyumun kalitesine dikkat edildiği gibi aracın katlanabilir olması da alıcı tarafından önem taşımaktadır. Sandalyenin katlanabilir olması araç bagajına sığacak ebatlara gelmesi ullanıcının ev dışında aktivitelere katılırken sıkıntı çekmemesi anlamına geliyor. Akülü Sandalye alımlarında güvenilir markalardan uygun fiyata, hastaya uyumlu ve günlük yaşamda konfor sağlayacak ürünler tercih edilmelidir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.