Kifas Rough Rider Manuel Tekerlekli Sandalye

Kifas Rough Rider Tekerlekli Sandalye, geniş oturma seçeneği sayesinde hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği tekerlekli sandalye modellerimizden bir tanesidir. 5 farklı (30-35-40-44-48cm) oturma genişliğine sahip Rough Rider Manuel Tekerlekl 15 Şub 2019 00:00

Kifas Rough Rider Manuel Tekerlekli Sandalye

 

Kifas Rough Rider Tekerlekli Sandalye, geniş oturma seçeneği sayesinde hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği tekerlekli sandalye modellerimizden bir tanesidir. 5 farklı (30-35-40-44-48cm) oturma genişliğine sahip Rough Rider Manuel Tekerlekli Sandalye 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bu tekerlekli sandalye size sadece oturma genişliği tercihi sunmuyor bunun yanı sıra arka teker konumu, sırtlık seviyesi ve ayaklık mesafesi de kullanıcıya göre ayarlanmaktadır.
 
Kifas Rough Rider Tekerlekli Sandalye modeli özel ön ve arka tekerleklere sahiptir. Nedir bu tekerleklerin özelliği derseniz, kumsal gibi kumlu alanlarda batmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıdadırlar. Bu sebeple Rough Rider özel dizaynı ile hem iç alan hem de dış alan da rahatlıkla kullanabileceğiniz tekerlekli sandalye modelidir. Sadece kumluk alanlarda değil tümsek ve engebeli alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tekerlekli sandalye modelimiz kendi etrafında dönebilir, kaldırımlardan rahatlıkla inebilir ve bağımsız hareket etmenizi sağlar. Kifas Rough Rider Manuel Tekerlekli Sandalye ile hayat çok daha kolaylaşır.
 
Kifas Rough Rider Manuel Tekerlekli Sandalye siparişi için aşağıdaki numaralardan uzman ekip arkadaşlarımızı arayınız!
 
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.