Neden Tekerlekli Sandalye Dünyasını Tercih Ediyoruz

Tekerlekli Sandalye Dünyası kurulduğu günden beri sürekli müşteri odaklı, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermiş, şeffaf bir çalışma prensibi ile onlarca markanın ana bayiliği ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz de 11 Nis 2020 17:45

Neden Tekerlekli Sandalye Dünyasını Tercih Ediyoruz

Tekerlekli Sandalye Dünyası kurulduğu günden beri sürekli müşteri odaklı, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermiş, şeffaf bir çalışma prensibi ile onlarca markanın ana bayiliği ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli misafirlerine sunmuştur. Vizyonu ve misyonu ile aynı doğrultuda hareket eden firma kısa zamanda müşterilerinin de olumlu geri dönüşü ve geri bildirimleri ile farklı lokasyonlarda da hizmet vermeye başlamıştır.
Sürekli hizmet ile yola çıkan Tekerlekli Sandalye Dünyası sadece İstanbul içerisinde değil Türkiye’nin dört bir yanına da hizmet götürmektedir. Bünyesinde sadece akülü tekerlekli ve manuel tekerlekli sandalye olmayan firma, engelli bebek pusetleri, koltuk değnekleri, bastonlar, banyo tuvalet sandalyeleri, ayakta diz pozisyonlandırma sehpası, havalı yataklar ve havalı minderler, vb. birçok ürün grubunu bulundurmaktadır.
Zengin internet sitesi içeriği sayesinde bütün ürünlerine erişip detaylıca inceleme fırsatı bulabileceğiniz bu ürünleri uzman satış danışmanlarından alacağınız destekler ile pekiştirip, istediğiniz ürünü daha kolay ve daha detaylı bir şekilde satın almış olacaksınız. Sosyal medya üzerinden de hesaplarına ulaşacağınız Tekerlekli Sandalye Dünyası’nda yine birçok kullanıcı yorumu ve ürün görsellerine de ulaşabilirsiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                             
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.