Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye

Çok değerli müşterimiz Melek Hanım kardeşleri ve yeğeni ile birlikte 16.02.2019 Cumartesi günü Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan Beylikdüzü mağazımızı ziyaret etti. Yürüme zorluğu çeken 11 yaşındaki yeğeni için akülü sandalye almak istedikleri 2019-02-19

Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye

 
Çok değerli müşterimiz Melek Hanım, kardeşleri ve yeğeni ile birlikte 16.02.2019 Cumartesi günü Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan Beylikdüzü mağazımızı ziyaret etti. Yürüme zorluğu çeken 11 yaşındaki yeğeni için akülü sandalye almak istediklerini dile getirdi. Kendisine denettiğimiz ürünlerden Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalyeyi beğendi. Okula gitmesine yardımcı olması için akülü tekerlekli sandalye arayışında olan ailemiz Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalyeyi aldı. Memnuniyetini dile getiren Melek Hanım ve yeğenine hayırlı olsun diyoruz.
 
Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye, aküleri çıktıktan sonra katlanabilir özelliğe sahiptir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünümüzün ayaklıkları çıkabilmektedir ve katlanırken yükseklikten kurtarabilmesi için sırt kırma özelliği vardır. P201 modelimizin kolçaklar açılabildiği için yan transferi kolaydır ve kolçak yükseklik ayarı yapılabilir özelliğe sahiptir. Arkada geriye devrilmeyi engelleyen anti tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı. 2*340W çok güçlü motora sahiptir ve 30 km erim mesafesi mevcuttur. 33 amper jel aküsü ile daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir.  
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.