Kuschall

Kuschall aktif tekerlekli sandalyeye sahip olan kullanıcılara her şeyin mümkün olduğuna vaad eden Kuschall, kullanıcıların aktif bir yaşam sürmesini, kendilerine olan güveni ve herhangi bir sıkıntı karşısında pes etmemeleri için en iyi çözümleri sunmaya s 13 Kas 2020 16:25

Küschall Aktif tekerlekli Sandalyeler

kuschall aktif tekerlekli sandalyeler
 
Kuschall aktif tekerlekli sandalyeye sahip olan kullanıcılara her şeyin mümkün olduğuna vaad eden Kuschall, kullanıcıların aktif bir yaşam sürmesini, kendilerine olan güveni ve herhangi bir sıkıntı karşısında pes etmemeleri için en iyi çözümleri sunmaya son derece kararlı bir marka. Kullanıcıların bütün engellerini kaldırmayı amaç edinip kullanıcılara aktif yaşamlarına ayak uyduracak olağanüstü ürünler sunarken, kullanıcıların beklentileri aşmaları için kullanıcıları cesaretlendirmek isteyen Kuschall tekerleklekli sandalyelerin her kullanıcı kadar benzersiz ve dinamik olduğuna inanıp Küschall olarak doğru çözümlere uygun geliştirmeleri sağlamak için kullanıcılarla yakın bir şekilde çalışıyor. Her bir Küschall sandalye özelleştirilebilir ve kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sandalyeleri uzmanlar tarafından inşa edilmiş, tutkuyla tasarlanmış ve en son teknojiler ile üretilmiştir. Küschall'ın kullanıcıların aktif bir yaşam sürmeleri için en iyi ürünleri sağladığını evrensel başarılarına bakarak kanaat getirebiliriz.

Kuschall Tasarım

Tekerlekli sandalyeleri, kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Modern tasarım, en son teknolojiler ve ergonomik tasarımlar kendilerini diğer sandalyelerden ayırıyor.

Kuschall Sürüş perfomansı

 

küschall aktif tekerlekli sandalye

 
Küschall aktif tekerlekli sandalyeleri üstün sürüş performanslarıyla ün salmış tekerlekli sandalyelerdir. Kullanıcılara güvenilir, uzun ömürlü bir ürün sağlamak için hassasiyetle oluşturulmuş hafif ve verimli ürünlerdir.
Kullanıcıların hayatlarının emellerini sürdürmelerini sağlayan tekerlekli sandalyeler üretmeye kararlı bir marka olup tarz, işlevsellik ve güvenilik sunar - güven oluşturur ve kullanıcıların hedeflerini güçlendirir. Bir Küschall sandalye kullanıcıların aramış olduğu tüm özellikleri birarada tutan sandalyelerdir.
 
Küschall aktif tekerlekli sandalye grubu diğer standart sandalyelere göre daha hafif, daha yüksek performans, kolay taşınabilir, ve en önemlisi de kişiye özel ölçülerde tasarlanabiliyor olmasıdır. Küschall aktif tekerlekli sandalyelerini daha çok sporcuların kullandığı ve standart engelli kullanıcıların tercih ettiği sandalye grubudur. Küschall aktif tekerlekli sandalyeler özel alaşımlı malzemelerden üretilmiş olup ağırlığı yok denilebilecek kadar hafif aktif tekerlekli sandalyelerdir. Bir tekerlekli sandalye için çok hafif bir ağırlığa sahip olan Küschall aktif tekerlekli sandalyeler, kullanıcılarına oldukça rahat ve onları yormayan bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Kullanıcı ister standart bir aktif tekerlekli sandalye tercih edebilir ya da bir alanında uzman bir fizyoterapist eşliğinde kendi vücut ölçülerini aldırıp bu doğrultuda kendi beden ölçüsüne uygun bir aktif tekerlekli sandalye tasarlatabilmektedir. Böylelikle kullanıcı kendi beden ölçüsüne göre kusursuz bir tekerlekli sandalyeye sahip olacaktır. Küschall katlanabilen özelliğe sahip olan aktif tekerlekli sandalyeler bu sayede kişinin, araç kullanıyorsa araca transferini olabildiğince mümkün kılmakla kalmayıp yok denilecek kadar az olan hafifliği sayesinde de kişinin araca transferini gerçekleştirdikten sonra sandalyesini katlayıp yan koltuğuna koymasına da olanak sağlamaktadır. Normal manuel tekerlekli sandalyelere göre sürüş esnasında kişiye yarı yarıya enerji tasarrufu sağlayan Küschall aktif tekerlekli sandalyelerin ayrıca oturma yüksekliği, oturma derinliği ve oturma genişliği de ayarlanabilmektedir.
 
Küschall aktif tekerlekli sandalyeler, üst gövde kontrolünü tam olarak sağlayabilen kol kasları güçlü, tekerlekli sandalyeyi genellikle dış mekanlarda kullanan, otomobil kullanan veya spor yapan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Küschall aktif tekerlekli sandalyelerin özellikle çok kolay ve rahat bir şekilde sökülüp katlanabilmesi ve hafif olmalarından dolayı kullanıcı otomobile bindikten sonra rahatlıkla tekerlekli sandalyeyi katlayıp arabasına alabilmesi sebebiyle otomobil kullanan kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir.
Küschall aktif tekerlekli sandalyeleri diğer manuel tekerlekli sandalyelerden ayıran başlıca özellikleri standart tekerlekl sandalyelerle alakalıdır. Aktif tekerlekli sandalyeler, refakatçi kullanımına gerek kalmayan kişinin kendi kol gücü ile sürüşünü sağlayabildiği tekerlekli sandalye modelleri olarak buna en uygun şekilde uzmanlar tarafından üretilmektedir. Böylelikle, Küschall aktif tekerlekli sandalye kullanıcısı en az eforu harcayarak, en uzun mesafeyi en kısa zamanda alabilmesini hedeflemektedir. Bu yüzden aktif tekerlekli sandalyelerinin arka tekerlekleri standart tekerlekli sandalyelere göre daha büyük olmakla beraber, Küschall aktif tekerlekli sandalye kullanıcısının sürüş için uygulamış olduğu güç tekerleklerin dış çerçevesi de buna göre dizayn edilip, duruş açıları, rahatlık ve kavrama kolaylığı düşünülerek üretime geçilir. Hem dış çerçevenin kullanıcı için daha konforlu olması hem de tekerleklerinin daha büyük olması sebebiyle konforlu bir sürüş imkanı sağlayan Küschall aktif tekerlekli sandalyeler, bu konfora ekstra hız, manevra ve hareket kabiliyeti de eklemektedir. 
 
Bir tekerlekli sandalye ne kadar ağır ise kullanıcı sandalyeyi hareket ettirebilmek veya daha hızlı sürebilmek için daha çok efor sarf etmek durumunda kalmaktadır. Küschall aktif tekerlekli sandalyeleri bu soruna son verebilmek adına bütün ekipleriyle en ince ayrıntısına kadar düşünüp tek tek sporcular, standart tekerlekli sandalye kullanıcıları, doktorlar, fizyoterapistler, rehabilitasyon uzmanları gibi bir çok birimden bilgileri toplayıp o bilgiler doğrultusunda ürünlerini ince ince işlemekle beraber, Küschall aktif tekerlekli sandalyeleri sadece çok hafif bir aktif tekerlekli sandalye değil aynı zamanda çok seri çok şık tekerlekli sandalyelerdir. İnsanlar bir Küschall aktif tekerlekli sandalyesinin kalitesini çok uzaktan hissedebilir.
Küschall aktif tekerlekli sandalyeleri yapıldıkları özel alaşımdan dolayı, diğer sandalye modellerine göre daha dayanıklı hafif, ince ve zariftir. Çelikten 5 kat daha dayanıklı ve güçlü olan Küschall aktif tekerlekli sandalyeler aynı zamanda oldukça hafif tekerlekli sandalye modelleridir.
 
Tekerlekli sandalyeler, gün boyunca tekerlekli sandalye kullanıcıları tarafından yoğun kullanımdan dolayı düzenli temizlik ve bakımları yapılmadığı takdirde sağlık açısından problemler doğurabilmektedir. Bu yüzden çok kolay olan aktif tekerlekli sandalye bakım ve temizliği ihmal edilmemelidir. Sandalyenin oturma yeri, kullanıcılar tarafından neredeyse günün büyük bir kısmını üzerinde geçirdiğinden dolayı özellikle sıcak havalarda bakteri üremesi için oldukça uygun ortamlar olmaktadır. Aynı şekilde tekerlekli sandalyenin sırt bölgesi de bakteri üremesine oldukça elverişlidir. Bunun yanı sıra tutamaçları, kolçakları ve ayaklıkları sürekli temas gördükleri için dikkat edilmesi gereken konulardır. Lakin tekerlekli sandalye kullanıcıları ne kadar uzun süre kullanmış oldukları aktif tekerlekli sandalyelerinin bakımına zaman harcasalar da anti-bakteriyal olmayan kumaşlarından dolayı hiç bir zaman tam bir koruma sağlayamayacaklardır. Ancak Küschall aktif tekerlekli sandalyelerinin bakımı ve temizliği oldukça tekerlekli sandalye kullanıcıları için kolay hale indirgenmiştir. Sadece birkaç adımda Küschall aktif tekerlekli sandalye temizliği ve bakımı yapılabilmektedir. İlk olarak aktif tekerlekli sandalye gövdesi ve tüm metal kısımları anti-bakteriyal bezle güzelce silinmelidir. İsteğe göre temizlik ürünleri kullanılabilir ancak çamaşır deterjanı gibi temizleyiciler kullanılmalıdır. Bu işlemin periyodik zamanlarda yapılması Küschall aktif tekerlekli sandalye kullanıcıları için tavsiye edilir. 
 

Başlıca Küschall Aktif Tekerlekli Sandalye Modelleri 

Champion
kuschall champion aktif tekerlekli sandalyeKüschall Champion, katlanabilir bir sandalyenin rahatlığı ile kullanıcılarına en derinden yaşatacak eşsiz aktif tekerlekli sandalyelerdir. Modern tasarımı ile kanıtlanmış hibrit performansın nihai birleşimidir. SK (İsviçre bıçağı) seçeneği, Küschall Champion aktif tekerlekli sandalyeyi bir sırt çantası boyutuna kadar süper kompakt hale getirecek bir yapıdadır. Champion'daki benzersiz katlama ünitesi ile, kullanıcının gereksinimlerine zahmetsizce adapte olabilir ve yapılandırabilir. Ağırlık merkezini 9 farklı koltuk pozisyonunda, arka koltuk yüksekliğinde ve adaptörün farklı kurulumlar için 5 farklı olasılığa sahip bir model.
 
Katlama mekanizması, Champion'un diğer katlanabilir tekerlekli sandalyelere göre üstün sürüş performansına sahip olmasının sebebi mükemmel bir şekilde tasarlanmış hibrit aktif tekerlekli sandalye oluşudur. Katlanabilir bir şaseye sahip en güçlü aktif tekerlekli sandalye modellerinden biridir. Kompakt ve kolay taşıma veya seyahat için benzersiz tasarlanmış katlanma mekanizmasıyla Küschall aktif tekerlekli sandalyelerinizi katlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. SK (İsviçre bıçak katlama) seçeneğiyle süper kompakt, Champion' un göründüğünden daha da küçük bir görüntüye bürünüp katlanmasını sağlar.
Küschall Champion Aktif tekerlekli sandalye tamamen alüminyumdan yapılmış ve yeni şasinin modern çizgileri etrafında tasarlanan yeni hafif aktif fren, diğer modellere göre neredeyse üçte bir daha hafiftir. Bu yeni fren ağırlıktan tasarruf sağlar ve aktivasyon sırasında kullanıcılarına mükemmel kontrol sağlar. En küçük detaylarda kusursuz hassasiyet.
 
K - Serisi
kuschall k serisi aktif tekerlekli sandalyeİkonik modüler K Serisi kullanıcılar için mükemmel bir sandalyedir. Benzersiz çok yönlü koltuk modülü, çerçeveden bağımsız olarak zahmetsizce değiştirilebilir ve kullanıcılarına mükemmel kusursuz bir şekilde tamamen ayarlanabilir. İster daha dengeli biz pozisyona ihtiyacınız olsun, ister daha gelişmiş olsun, K Serisi kullanıcıların yaşam  tarzına uyacak bir şekilde uyarlanabilir.
Küschall K serisi aktif tekerlekli sandalye, Küschall'ın özüdür ve markanın anlamı kullanıcılarının ne istediklerini bilip ona yoğunlaşan bilgileri içerir. Çok yönlülüğü, performansı ve tasarımı birleştiren tekerlekli sandalye kullanıcıların inandığı her şeyi temsil eden bir aktif tekerlekli sandalyedir. Yeni şık hidroformlu sırtlık desteği sayesinde daha fazla kavrama ve daha az kaldırma çabası ile kullanıcıların günlük hayatlarındaki değişen unsurlara uyum sağlamak için tasarlanmış, akıllıca düşünülmüş aktif tekerlekli sandalyedir. Kilitlenebilir katlanır sırtlık yüksekliği ve açısı ayarlanabilir, mükemmel açık çerçeve tasarımı ile zahmetsiz araç transferlerini sağlar.
 
Compact
kuschall compact aktif tekerlekli sandalyeKuschall Compact aktif tekerlekli sandalye, güvenirlilik, birinci sınıf kalite ve olağanüstü işlevsellik için mutlak standarttır. Küschall Compact, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına kolayca uyarlanabilir aktif tekerlekli sandalye arayanlar için ideal bir aktif tekerlekli sandalyedir.
Küschall mühendisleri bir sandalyenin olabilecek çok yönlülüğü ve performansı akıllıca bir kararla tek bir üründe birleştirdiler. Yeni Küschall Compact ile sabit veya sallanabilen ön çerçeveyi kullanılar dilediği gibi seçebilir ve süper aktif tekerlekli sandalye duruşuna sahip bir aktif tekerlekli sandalyeye sahip olabilirler.
Diz bölgesindeki yeni şekiller sayesinde, arabaya kolay aktarma, yeniden konumlandırma veya yükleme için maksimum tutuştan yararlanabilir kullanıcılar. Ergonomi, günümüzün hidroforming olanaklarını karşılayarak geçmiş ve modernliği birleştiren bir tasarıma hayat veriyor.
Küschall, aktif tekerlekli sandalye kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre kendi ürünlerinde yeniliğe gidiyor. Kullanıcılar ne kadar fazla kontrole sahip olmak, sürüş deneyimini daha fazla yaşamak isterse Küschall hep bir daha fazlasını yapıyor aktif sandalye modelleriyle. Küschall mühendisleri, bu sezgisel tekerlek yuva ayarlarını, yönetmeliklere uygun bir şekilde ayarlayıp kullanıcıların hizmetine sundu.
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.