Manuel Tekerlekli Sandalye

Engelli vatandaşların rahat hareket edip kimseden yardım almadan ev içi ya da ev dışı dolaşımı düşünülerek dizayn edilmiş olan tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye olarak başlıkları altında üretilmiştir. 06 Kas 2020 11:43

Manuel Tekerlekli Sandalye

Engelli vatandaşların rahat hareket edip kimseden yardım almadan ev içi ya da ev dışı dolaşımı düşünülerek dizayn edilmiş olan tekerlekli sandalyelermanuel tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye olarak başlıkları altında üretilmiştir. Akülü sandalyeler insan gücüne gereksinim duymadan kullanılabilinir. Manuel tekerlekli sandalye, insan gücüyle hareket ettirilmektedir. Manuel tekerlekli sandalyeler hafif olduğu için kolaylıkla taşınıp kaldırılmaya uygundur. Gerektiği zaman katlanabilmektedir. Oturma kısmı ve sırt kısmı anti-bakteriyel kumaştan üretilmiş olup hava sirkülasyonunu ve kullanıcının olabildiğince az terlemesinin sağlar. Plastik ayak koyma yerleri ayağın geriye düşmesini engelleyen ayak dayama sıstemi bulunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalye gerektiğinde sabit durabilmesi için tekerleklerin dönmesini engelleyen mekanik fren sistemine sahiptir.  Manuel tekerlekli sandalye akülü tekerlekli sandalyelerden çok daha uygun fiyatlarda satılmaktadır. Maddi olanağı az olan engelli vatandaşlarımız manuel tekerlekli sandalye alarak ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Araştırıldığında hem uygun fiyata hem de konforlu manuel tekerlekli sandalye bulmak mümkündür.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.