MEB Onaylı Merdiven İnme Çıkma Cihazı

Erişim engeli bulunan herhangi bir platformda şahıs ve kurum kullanıcılarının en çok tercih ettiği , herhangi bir kas gücü harcamadan engelli veya yaşlı kişilerin transferini sağlayan MEB Onaylı ve TSE Belgeli Merdiven Tırmanıcı .. 2019-06-18

MEB Onaylı ve TSE Belgeli Merdiven İnme Çıkma Cihazı 

    Günlük yaşantımızda herhangi bir binada veya herhangi bir noktada engelli veya yaşlı insanların erişimini kolaylaştıracak asansör veya benzeri bir transfer aracı bulunmayan noktalarda birçok şahıs ve kurum tarafından tercih edilen merdiven tırmanıcılar kullanılmaktadır. Düz ve spiral dönerli merdivenler olmak üzere 2 farklı kategoriye ayrılan merdiven inme çıkma cihazları bütün merdivenlerde kullanılabilmektedir. Manuel tekerlekli sandalye veya akülü tekerlekli sandalye kullanan engelli kişilerin sandalyelerinden inmeden de merdivenlerden inme ve çıkma işlemini gerçekleştirebilen merdiven inme çıkma aparatları günlük yaşantıdaki erişim problemini ortadan kaldırmaktadır.
 
   Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliğince aranan engellilerin erişebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemi yönetmeliğine uygundur. Meb onaylı merdiven tırmanıcılar Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve bazı şartları sağlayamayan her kurumun bünyesinde bulundurması gereken bir cihazdır. TSE belgeli merdiven inme çıkma cihazı nı anadolu ve avrupa yakasında olmak üzere TekerlekliSandalyeDünyası şubelerimizden temin edebilirsiniz. Kadıköy ve Beylikdüzü şubelerimizde TSE Belgeli Merdiven Tırmanıcı larını konu ile ilgili uzman personelimizden gerekli bilgileri alıp mağazalarımızda ürün ile ilgili demo yapabilirsiniz..
 
 
Beylikdüzü Mağaza İletişim Numarası: 0212 873 63 36 - 0532 153 00 36
Kadıköy Mağaza İletişim Numarası: 0216 541 01 46 - 0542 570 75 75
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.