Merdiven İnip-Çıkma Sistemi

Engelli insanlarımızın günlük hayatını kolaylaştıran manuel ve akülü tekerlekli sandalyelerin yanında yine günlük hayatta kullanabilecekleri merdiven inip-çıkma ve iletim sistemleri de kendilerine büyük ölçüde fayda sağlayabilmektedir. 25 Eki 2019 11:59

Merdiven İnip-Çıkma Sistemi

Engelli insanlarımızın günlük hayatını kolaylaştıran manuel ve akülü tekerlekli sandalyelerin yanında yine günlük hayatta kullanabilecekleri merdiven inip-çıkma ve iletim sistemleri de kendilerine büyük ölçüde fayda sağlayabilmektedir.
 
Bu iletim sistemleri dönerli merdiven ve düz merdiven çıkabilme özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Merdiven yapısına göre değişebilen bu modellerde düz merdiven çıkabilen ‘’Dragon Merdiven İnme-Çıkma Cihazı) paletli bir yapıya sahip olup her türlü düz merdivenleri inip- çıkabilmeye göre tasarlanmıştır. Diğer bir model olan ‘’N Yack 961’’ modeli de dönerli merdivenler için tasarlanmış bir model olup, her türlü spiral şeklinde merdivenlere uyumludur.
 
Geçtiğimiz günlerde İstanbul Zeytinburnu ve Bakırköy de Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak merdiven cihazlarının demosu ve tanıtımı yapılmış, Bakırköy de diyaliz hastası olan Murat Beyin annesi için erişime engel olan düz merdivenler için ‘’Dragon Merdiven İnme-Çıkma Cihazı’’ ve Zeytinburnunda yürüme engeli bulunan Fatma Hanımın babası için de erişime engel dönerli merdivenler için ‘’N Yack 961’’ modelleri teslim edilmiştir.
 
Her türlü ihtiyaca cevap verebilen, birçok farklı marka ve çeşitliliği bir arada buluşturan, kaliteli ve uygun engelli ürünlerini sizler de yerinde incelemek isterseniz Bahçelievler, Kadıköy ve Beylikdüzü showroomlarındaki uzman personellerimizi arayarak ya da ziyaret ederek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.