Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı Programına Türk Halkından yüksek katılımlar bulunmaktadır. Akülü tekerlekli sandalye bağış ve manuel tekerlekli sandalye bağışları program aracılığı ile Türkiye genelinde ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor. 28 Eki 2020 12:56

Müge Anlı Proğramına Bir Bağışta Sen Yap!
  

ATV'de yayınlanan Müge Anlı Programına Türk Halkından yüksek katılımlar bulunmaktadır. Akülü tekerlekli sandalye bağış ve manuel tekerlekli sandalye bağışları program aracılığı ile Türkiye genelinde ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor. Programda görevli araştırmacı arkadaşlar tüm Türkiye genelinde ilgili resmi birim ve kurumlar ile de irtibata geçerek gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit edip ve ihtiyaç ürünleri kendilerine ulaştırmaktadır. Tüm ekip çok ciddi, düzenli ve yüksek hassasiyet ile hizmet vermektedir. Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışında bulunmak isterseniz Türkiyenin en büyük ve en zengin çeşitine sahip Tekerlekli Sandalye Dünyası'ndan ekonomik tekerlekli sandalye bulabilirsiniz. Ayrıca Bağışçılara özel fiyat ve indirim uygulamasına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası ile sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizin seçtiğiniz ürünleri sizin adınızla (kolinin üzerine isminiz ve telefon bilgileriniz yazılarak ve bizzat tarafımızdan teslim edilerek) ATV Müge Anlı Stüdyolarına ücretsiz götürüyor ve teslim ediyoruz. 
 
 

Tekerlekli Sandalye Nasıl Bağışlanır?

Bağışlamak istediğiniz modeldeki manuel tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalyeleri ücretsiz kargo ile istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Tekerlekli sandalye bağışının yanı sıra tekerlekli sandalye bağışı almak istiyorsanız yine çevrenizde bulunan belediye, kaymakamlık, vakıflar, Müge Anlı gibi televizyon programlarına başvuru yaparak tekerlekli sandalye bağışı alabilirsiniz. Sizde bir ihtiyaç sahibini sevindirmek isterseniz, ATV Müge Anlı Programı aracılığı ile biz Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak sizlere hem fiyat konusunda hemde teslimat konusunda yardıma hazırız. Aşagıdaki iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Dilerseniz de Beylikdüzü ve Kadıköyde bulunan showroom mağazalarımızı ziyaret edebilir bağışlayacağınız ürünü onlarca marka yüzlerce çeşit ürün arasından seçebilirsiniz.
 
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.