OMBRELO™ ENGELLİ ÇOCUK PUSETLERİ TEKERLEKLİ SANDALYE DÜNYASI MAĞAZALARINDA

OMBRELO™ Engelli Çocuk Puseti, çocuklar ve yetişkinler için hafif ve kolay katlanabilen özel ihtiyaç pusetidir. Benzersiz kayış sistemi ile donatılmış yenilikçi bir gövde BodyPrint™ koltuğuna sahiptir. Mükemmel bir şekilde ayarlandığında, günün tamamında 03 Eki 2020 14:45

 

OMBRELO™ ENGELLİ ÇOCUK PUSETLERİ TEKERLEKLİ SANDALYE DÜNYASI MAĞAZALARINDA

 

 

OMBRELO™ Engelli Çocuk Puseti, çocuklar ve yetişkinler için hafif ve kolay katlanabilen özel ihtiyaç pusetidir. Benzersiz kayış sistemi ile donatılmış yenilikçi bir gövde BodyPrint™ koltuğuna sahiptir. Mükemmel bir şekilde ayarlandığında, günün tamamında kullanıldığında bile kullanıcının konforundan ödün vermez, kullanıcıya rahatlık konfor sağlar. Ayarlanabilir koltuk derinliği ve sırtlık yüksekliği 30° sabit eğim, sınırlı gövde stabilitesine veya üst vücut kuvvetine sahip kişiler için üst vücut pozisyonunu destekler.
OMBRELO™ Engelli Çocuk Puseti, mükemmel bir manevra kabiliyetiyle çok rahat ve stabildir.
Pusetten kolayca çıkması için ayarlanabilir dönebilen çoklu ayak plakaları FlipFlap her ayağın ayrı ayrı ayarlanmasını sağlar. 2 yollu stabilizasyon için ayak kayışları ile donatılmıştır.
Puset 4 bedende mevcuttur.
OMBRELO™, EN7176/19 uyarınca Çarpışma Testini geçmiştir.
Tekerlekli Sandalye Dünyası, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hız kesmeden yenilikleri siz değerli müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.Tekerlekli Sandalye Dünyası bütün ürün gruplarını, onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeler, engelli çocuk pusetleri, havalı yataklar, hasta yatakları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, hasta taşıma liftleri, bastonlar, değnekler ve daha niceleri...
 
Türkiye’nin en büyük showroom mağazalarına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazaları hemen hemen bütün ürün gruplarını görüp inceleyebileceğiniz mağazalardır. Sizler de uzman satış danışmanları eşliğinde ürünleri inceleyip kendinize en uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.
 

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri

 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.