Oturaklı Jel Minder

Yeni
- +

24 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Oturaklı Jel Minder özellikle oturaklı sandalyede kullanılmak üzere üretilmiştir. Bu tip sandalyelerde uzun zaman geçiren kişilerin bakımları için tasarlanmıştır. Aynı Zamanda Hemoroid vb. rahatsızlığı bulunan kişiler için de kullanışlıdır. Orta risk gurubu için uygundur.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Oturaklı Jel Minder Genel Özellikleri


Oturaklı Jel Minder özellikle oturaklı sandalyede kullanılmak üzere üretilmiştir. Bu tip sandalyelerde uzun zaman geçiren kişilerin bakımları için tasarlanmıştır. Aynı Zamanda Hemoroid vb.  rahatsızlığı bulunan kişiler için de kullanışlıdır. Orta risk gurubu için uygundur.

 

Oturaklı Jel Minder Teknik Özellikleri

 
Ölçüleri : 41x41
Kalınlık: 2,5 kalınlıklarda
Su Geçirmez Kılıf
 

 

 

Oturaklı Jel Minder

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.