Permobil

Üretmiş oldukları her ürünün engelli insanların gerçek yaşamlarından ilham alıp ihtiyaç duydukları gereksinimlere özel olarak çalışmaktadırlar. 27 Kas 2020 10:30

Permobil Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

 
permobil akülü tekerlekli sandalye
 
Kişisel yaklaşımıyla tüm farkı yaratan Permobil, akülü tekerlekli sandalye ve oturma sistemlerine kişisel bir yaklaşım sergiliyorlar. Üretmiş oldukları her ürünün engelli insanların gerçek yaşamlarından ilham alıp ihtiyaç duydukları gereksinimlere özel olarak çalışmaktadırlar. Müşterilerinin her gün karşılaşmış olduğu zorlukları çalışanlarıyla her birinin hareketlilik, konfor ve güvenlik gibi zorlukları çözmek için her gün daha fazla çabalamaktadırlar.
 
Kullanıcıların aktif yaşamının taleplerine ayak uydurmak için en son akülü tekerlekli sandalye teknolojisini engelli kullanıcılarla tanıştıran Permobil yıllardır insanların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri dinleyerek, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve aktif yaşamlarına eş zamanlı bir şekilde kendini ayarlayarak, modern tasarım, üstün performans ve özelleştirilmiş bir yapı sayesinde Permobil, ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Herkes için hareketliliği sağlama çabasında, kişiye özel ürün çözümlerinin Permobil’de her zaman özel bir yeri olan, gereksinimler kadar kişisel, çözümleri bireysel olarak geliştiren Permobil, ister vücut ağırlığı 300 kg’a kadar olan özellikte kilolu insanlar için, ister kas-iskelet sistemi üzerinde herhangi bir kısıtlama olan ve belirli duruşlarda bakılması gereken kişiler için ilgili engele göre özel olarak hazırlanmış doğru çözümü uygularlar.
 
Permobil, her talep, terapist ve ortopedi teknisyenleri ile iş birliği içinde detaylı olarak planlanmakta ve mühendis ve teknisyenlerden oluşan üretim ekibi tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Modern sistemlerle üretilen Permobil akülü tekerlekli sandalye modelleri her yaştan, her türden insanlara ihtiyaç duydukları ne varsa kullanıcılara sunabilme becerisine sahiptirler. Permobil, doğru fiyat politikası ile uzun ömürlü ve en popüler seçeneklerini arayan kişiler için mükemmel bir şekilde dayanıklı, az bakım gerektiren akülü tekerlekli sandalye modelleridir. Zorlu dayanıklılık testleri sırasında, çerçevesi 20 yıllık güvenilir performansa çerçevelerin içine kilitlenen tek parçalı yan çerçeveler ve üç kollu çapraz bağlantılı, hareketli parçaları azaltır ve katlanan tekerlekli sandalyelere daha sert bir sürüş hissiyatı verir.
 
Permobil akülü tekerlekli sandalyelerinin bakımı oldukça kolaydır. Ağırlık merkezi, koltuk yüksekliği, sırt yüksekliği gibi en yaygın ayarlamaların çoğu, bir dakikadan kısa bir sürede ve yalnızca bir alet kullanılarak yapılabilir. Permobil akülü tekerlekli sandalyeleri üstün sürüş performanslarıyla ün salmış akülü tekerlekli sandalyelerdir. Engelli kullanıcılara güven vaad eden, uzun ömürlü bir akülü sandalye sağlamak için hassasiyetle ince ince düşünülüp oluşturulmuş verimli akülü tekerlekli sandalyelerdir. Engelli akülü tekerlekli sandalye kullanıcılarının sosyal hayatlarını rahat sürdürebilmeleri için olanak sağlayan akülü tekerlekli sandalyeler üretmeye kararlı bir marka olup tarz, işlevsellik ve güvenilirlik sunar ve kullanıcılarının bağlılığını güçlendirir. Permobil akülü tekerlekli sandalyeleriyle, engelli kullanıcıların arayıp ulaşamadığı tüm özellikleri bir arada tutan sandalye modellerini Permobil akülü tekerlekli sandalye modellerinde bulabilirler.
 
permobil akülü tekerlekli sandalye fiyatları
 
Permobil, en son teknolojileri ve kendi yaratıcılıkları kullanarak kullanıcıları desteklemek için orada oldukları anlamına gelmektedir. Çünkü herkesin aynı standartlara sahip olma hakkına sahip olduğuna inanmaktadırlar. Permobil engelli insanlar için akülü tekerlekli sandalye, oturma ve konumlandırma ve iletişim sistemleri geliştirip, üretip ve pazarlamaktadır. Ürünleri kalite, performans, güvenlik ve işlevsellikte sektörler arasında öncülük etmekle beraber engelli kullanıcı topluluğuna mümkün olan en iyi şekilde hizmet etmektedir.
 
Permobil sektörde ilerleme konusunda zengin bir geçmişe sahiptir. Engelli insanların yaşamlarını iyileştirmek için teknolojiyi en iyi ve en yeni şekilde kullanarak, engelli insanlar için daha yaşanabilir bir hayat sunmayı hedeflemektedir. Permobil engelli insanlar için şeffaf bir tutum sergileyerek, engelli her bireyin, günlük yaşantılarında bir engel olan unsurları kaldırıp, engelli bireyler için engelleri kaldırmayı hedeflemektedir. Bilim ile teknolojiyi birleştiren Permobil, hasta bireylere en yenilikçi teknolojik ürünleri ile hizmet etmektedir.
 
Ürünlerin şaselerinde yenilikçi bir yapıya giden Permobil, ürünlerinde kişiselleştirilebilir yapıyla kullanıcıya özel ürünler üretmektedir. Böylelikle kullanıcıya özel yapısıyla kullanıcılar daha rahat daha dinamik daha güvenli bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilirler. Hep daha fazlasını isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği marka olmakla beraber, izlemiş olduğu yolda hız kesmeden devam etmektedir.
 

Permobil Akülü Tekerlekli Sandalyeleri

 
permobil akülü sandalye fiyatları
 
Permobil akülü tekerlekli sandalyeleri, benzersiz bir sürüş deneyimi için işlevi ve lüksü bir arada tutup birleştirmektedir. Güvenilir güçlü motorları ile kullanıcılara günlük hayatın heyecanını yaşamalarına fırsat vermektedir. Hem içeride hem dışarıda elektrikli tekerlekli sandalye teknolojisinde çıtayı belirliyor. Üstün sürüş performansı ile daha uzağa gelişmiş süspansiyon ve tekerleklerin bağımsız hareketi ile zorlu arazi şartlarında kullanıcıların kendilerini güvende hissetmeleri için, daha önce hiç olmadığı gibi bir sürüş deneyimi ile mükemmel manevra kabiliyeti ile dar ve kompakt alanlarda sezgisel sürüşün ve yüksek manevra kabiliyetinin keyfini çıkarabilirler. Permobil akülü tekerlekli sandalyeleri, kullanıcıları istedikleri yere götürecek performansa ve manevra kabiliyetine sahiptir. Elektrikli tekerlekli sandalyeleri bağımsız bir yaşam için tasarlanmış, oturma sistemi ve genişletilebilir kontrol sistemi ile mevcuttur. Permobil motorlu tekerlekli sandalye ile kullanıcıların bağımsızlık kontrolü her zaman ellerinde olacaktır.
 
Permobil akülü tekerlekli sandalye modelleri; yürüme zorluğu yaşayan, kısmen veya tamamen yürüyemeyen, aynı zamanda da tekerlekleri kol kuvvetiyle çeviremeyecek kullanıcılar için özel olarak ürettiği akülü tekerlekli sandalye modelleridir. Permobil akülü tekerlekli sandalye modelleri ile çocuklar, gençler ve yaşlıların rahatlıkla kullanabileceği akülü sandalyelerdir. Permobil engelli akülü tekerlekli sandalye modellerinde ergonomik tasarımı ile birlikte hem çok donanımlı araçlar olmasına karşın hem de kullanımı çok basit araçlardır. Üzerinde bulundurduğu akü ve motor sistemi sayesinde tekerlekler kullanıcının kullanmış olduğu sandalyenin kolçaklarında bulunan joystick ile kontrol ettirilerek akülü tekerlekli sandalyenin hareket sağlanmış olur. Kumandalı bölüm modelden modele değişkenlik gösterebilir ama mantığı aynı olan joystick kısmı, kullanıcının bağımsızlığını, özgürlüğünü kazanması, araçlarını gönül rahatlığıyla sürmelere için ince düşünülüp tasarlamış olduğu akülü sandalye modelleriyle, kullanıcıların seyahatini çok kolaylaştıran bir sandalye grubudur. Sadece kullanıcıya değil, engelli bireyin refakatçisine de büyük kolaylık sağlayan Permobil akülü tekerlekli sandalyeleri sahip olduğu güçlü donanımlarla kişinin dilediği tüm olasılıklara kavuşmasına olanak sağlar.
 
Permobil, akülü tekerlekli sandalye modellerinin motorlarında özel alaşımlı dişliler bulunur. Bu özel alaşımlı dişliler sayesinde kullanıcıların sahip oldukları Permobil akülü tekerlekli sandalyeleriyle beraber oluşabilecek yüksek gürültünün önüne geçip önleyebilirler. Düşük gürültü ve yüksek verimlilik için tamamen cilalanmış ve özel alaşımlı dişli yapısıyla en zorlu koşullarda engelleri rahatlıkla atlatabilir kullanıcılar. Permobil akülü tekerleklerinin motorlarının içerisinde bulunan özel alaşımlı dişliler ile, Permobil daha iyi bir sürüş için uzun bir yol katetmektedir. Permobil akülü tekerlekli sandalyeleri, motor teknolojisi ile zorlu test aşamalarını geçmiş onaylı ürünlerdir. Kanıtlanmış yüzde yüze yakın başarı oranıyla, Permobil akülü tekerlekli sandalye kullanıcıları, normal standart akülü tekerlekli sandalye kullanıcılarına nazaran daha konforlu, daha zevkli, daha güvenli Premium bir sürüş hissiyatı yaşama olanağına sahiptirler. Permobil akülü tekerlekli sandalyelerinin özelleştirilebilir olmaları sayesinde kullanıcılar sahip oldukları permobil akülü sandalyelerinin koltuk derinliklerini, genişliğini, sırtlık açısını ve yüksekliğini, ayak açısını, alt bacak uzunluğunu, kol dayanağını, yüksekliğini, derinliğini ve koltuk başlığının yüksekliliğini ayarlayabilirler. Bu ayarlama seçenekleri kullanıcılara tam bir esneklik sağlar ve kullanıcılar için doğru oturma pozisyonunu oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirler. Değişen gereksinimler durumunda kolay özelleştirmeye izin veren araçlara sahiptir.
 
 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.