Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye

Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye diğer sandalye modellerine kıyasla daha fonksiyonel özelliğe sahip olması ile ön plana çıkmaktadır. Ayak kalkar tekerlekli sandalye özelliği ile ayak kırılmaları, kalça ameliyatları geçiren kullanıcılar için ayakları 13 Ara 2021 18:10

Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye

Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye diğer sandalye modellerine kıyasla daha fonksiyonel özelliğe sahip olması ile ön plana çıkmaktadır. Ayak kalkar tekerlekli sandalye özelliği ile ayak kırılmaları, kalça ameliyatları geçiren kullanıcılar için ayaklarını uzatarak, üzerinde daha uzun vakit geçirmelerini sağlar. Aynı zamanda baldır desteği ile hareketli olması ile kan dolaşım sistemini hızlandırmaktadır. Poylin P112 Manuel Tekerlekli Hasta Sandalyesi güçlü çelik şasesi ile 19 kg ağırlığa sahip, 120 kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Silikon dolgu ön ve arka tekerleri patlamaz, darbelere karşı dayanıklı yapıdadır. Hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P112 Manuel Tekerlekli Hasta Sandalyesi kişinin kendisi kullanabilir özellikte olması ile aynı zamanda refakatçi kullanımı için de uygundur. Kolçaklarının yukarı doğru hareket edebilir özellikte olması ile kullanıcının transferini kolaylaştırmaktadır, ayaklarının çıkabilir özelliği ile de asansör gibi dar alanlarda manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Kolay katlanabilir yapısı ve bas çıkar arka tekerleri sayesinde minimum boyuta gelerek, transferi ve depolaması son derece kolaydır. Fiyatına göre yüksek performans sergileyen Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye hem ekonomik, hem pratik hem de güçlü çelik şasesi ile en çok satan manuel sandalyelerdendir. Tekerlekli Sandalye Dünyası güvencesi ile 2 yıl garantisi, 10 yıl yedek parça temin garantisi bulunmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.