Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye

Poylin P114 manuel tekerlekli sandalye modeli, büyük beden bariatrik tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. Şase kalınlığı arttırılmış ve standart sandalyelere göre çok daha dayanıklı olarak tasarlanmış, 205 kg taşıma kapasitesine sahiptir 14 Nis 2021 12:00

Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye

Hareket kabiliyeti kısıtlı kişilerin günlük hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan manuel tekerlekli sandalyelerden olan Poylin P114 manuel tekerlekli sandalye modeli, büyük beden bariatrik tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. Şase kalınlığı arttırılmış ve standart sandalyelere göre çok daha dayanıklı olarak tasarlanmış olan Poylin P114 büyük beden tekerlekli sandalye, 205 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 50 ve 55 cm oturma yeri genişliği seçeneğiyle iki bedene sahip olan Poylin P114 tekerlekli engelli sandalyesi, çelik gövde yapısı ve statik boya sistemiyle suya dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. Poylin P114 Tekerlekli Hasta Sandalyesi, sahip olduğu yukarıya doğru hareketli kolçaklar sayesinde kullanıcının tekerlekli sandalyeden, araba veya yatak gibi alanlara transferini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çıkartılabilir ayaklıklara sahip olan model, böylece depolama ve taşımada önemli ölçüde kolaylık sağlamakta ve asansör gibi dar alanlarda hareket kabiliyetini arttırmaktadır. Poylin P114 bariatrik tekerlekli sandalye, modelinin oturma minderinin anti-bakteriyel ve yumuşak kumaştan yapılmış olması ve çıkartılabilmesiyle hem oldukça konforlu hem de kolaylıkla temizlenebilmektedir. Arka tekerleklerin isteğe göre dolgu ve şişme tekerlekle değiştirilebilmesi ise kullanıcının ağırlığını zemine yansıtmadan engebeli alanlarda daha rahat ve konforlu bir şekilde kullanımı sağlayabilmektedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.