Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Özellikleriyle ve konforuyla öne çıkan Poylin P140 ergonomik tasarlanmış olan oturma ve sırtlık bölgesi hastanın uzun süreli kullanımlarında vücudunda yara ve rahatsızlık verici baskıyı ortadan kaldırmasını sağlar. Vücut kontrolü olmayan kullanıcıların en 21 Eki 2020 17:46

Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye 

Özellikleriyle ve konforuyla öne çıkan Poylin P140 ergonomik tasarlanmış olan oturma ve sırtlık bölgesi hastanın uzun süreli kullanımlarında vücudunda yara ve rahatsızlık verici baskıyı ortadan kaldırmasını sağlar. Vücut kontrolü olmayan kullanıcıların en çok tercih ettikleri baş desteği de bu ürünün özelliklerinden biridir. Bunun yanı sıra tam hareketli ve ayarlanabilir kolçaklar sayesinde kullanıcı kendine uygun konumlanmayı tek başına ayarlayabilir. Kolçakların transfer için tamamen çıkma özelliği de mevcuttur. Bu sayede kullanıcı transfer işlemini büyük bir kolaylıkla sağlayabilir. Kan dolaşımının artması ve sindirim sisteminin düzenli çalışması için gerekli olan tilt pozisyonu (anne kucağı) da ürün üzerinde mevcuttur. Kullanıcının kısa veya uzun süreli dinlenme ihtiyaçlarından dolayı pistonlu tilt pozisyonunun yanında yine pistonlu olarak sırt yatma özelliğide ekstra bir konfor hizmeti sunmaktadır.
 

Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye Gene Bakış

Çıkartılabilen ve kalkar özelliği bulunan ayaklıkları mevcut olan Poylin P140 tekerlekli sandalye, refakatçi konforunu da bu üründe arka plana atmayarak; refakatçi kolları ve geliştirilmiş fren sistemi de ekleyerek refakatçilerimizin de bazı problemlerini bu ürün üzerinde çözebildik. Poylin P140 engelli sandalyesini aynı zaman da bas cıkar özelliği bulunan arka tekerlekler sayesinde ürünü taşıma, depolama gibi amaçlarda kullanmak için uygun hale getirmeyi başardık. Alüminyum şaseden oluşan bu ürün modelimizde görünüşünden daha hafif bir ağırlık birimi olduğunu söylemekte mümkündür. Poylin P140 tekerlekli sandalye aynı zamanda modülerdir. Şasede bulunan yükseltme, alçaltma özelliğini sadece 2 dakika içerisinde ayarlamanız mümkündür. Her kullanıcıya, alana, zemine göre ayarlanabilir olması da hasta ve hasta yakınlarının güvenini tam olarak kazanmış bir modeldir.
Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı ve teknik bilgilere ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 


                                                                                                      
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.