Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye modeli hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olacak şekilde üretilerek ekonomik akülü tekerlekli sandalye kategorisinde yerini almıştır. Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye 2X32 AH aküleri ve 2X340 W m 29 Kas 2021 16:20

Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye modeli hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olacak şekilde üretilerek ekonomik akülü tekerlekli sandalye kategorisinde yerini almıştır. Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye 2X32 AH aküleri ve 2X340 W motor gücüyle 25 km erim mesafesine sahiptir. Baş desteği ve sırt yatırma özelliği sayesinde kullanıcı üzerinde uzanır pozisyona gelebilmekte ve sandalye üzerinde tüm gününü geçirebilmektedir. İstenildiği taktirde ayak kalkar paleti takılarak kullanıcının ayaklarını da uzatması mümkün olacak şekilde tasarlanan Poylin P200 Akülü Katlanabilir Tekerlekli Sandalye modelinde ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir. Bu da katlanıp depolanacağı zaman veya kişi asansöre binerken sandalyenin daha az yer kaplamasını sağlamaktadır. Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcı bir yere transferini daha kolay ve daha rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Katlanabilir özelliğe sahip olan Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye modelinde katlanması için öncelikle akülerin çıkarılması gerekmektedir. Daha sonra normal manuel tekerlekli sandalye gibi ortadan ikiye çektiğinizde katlanabilmektedir. Çelik şasesiyle 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu akülü tekerlekli sandalye modelinde iki taraflı joystick kullanımı da sağlanmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.