Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye modelinin taşıma kapasitesi 120 kg'dir. Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye akülerin iki yan tarafta bulunmasından dolayı rahatlıkla katlanabilmektedir. 22 Haz 2021 18:15

Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye

42 kilogram ağırlığa sahip Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye modelinin taşıma kapasitesi 120 kg'dir. Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye, akülerin iki yan tarafta bulunmasından dolayı diğer akülü sandalyelerin aksine standart manuel tekerlekli sandalye modelleri gibi katlanabilmektedir. Bu özellik sayesinde kullanıcıyı aküleri çıkarıp katlama gibi bir zahmetten kurtarmış olur. Yokuşlarda veya olası bir durumda kayma yapmayan  elektromanyetik fren sistemine ek olarak emniyet kemerinin olması daha güvenli bir sürüş sağlar. Kaldırılabilir kolçakları kullanıcın akülü engelli sandalyesinden yatak koltuk gibi alanlara transferini kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Çıkartılabilir ayaklıkları ve sırt kırma özelliği sayesinde depolanması çok kolay olan Poylin P200C Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye en küçük bagajlara bile sığabilmektedir. Olası bir şarj bitimi durumunda manuel sürüş imkanı sağlayan model, grubunun en ekonomik çocuk akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır ve en çok talep gören akülü tekerlekli sandalye modellerindendir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.