Poylin P200E Katlanabilir Ekonomik Akülü Sandalye

Çelik gövde yapısı sayesinde son derece dayanıklı bir model olan Poylin P200E Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye, ucuz akülü sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da oldukça dikkat çeken bir modeldir. 27 Nis 14:00

Poylin P200E Katlanabilir Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye

Çelik gövde yapısı sayesinde son derece dayanıklı bir model olan Poylin P200E Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye, ucuz akülü sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da oldukça dikkat çeken bir modeldir. Rahatlıkla katlanabilir gövde yapısına sahip bir model olan Poylin P200E Katlanabilir Ekonomik Akülü Sandalye, 2*250W gücündeki motorları ve 2 * 12Ah aküleri ile 6 km/sa hıza ulaşabilmektedir. Standart manuel tekerlekli sandalye modellerine benzer bir şekilde rahatlıkla katlanabilen Poylin P200E Akülü Engelli Sandalyesi ayrıca çıkartılabilir ayaklıklara sahip olmasıyla depolaması son derece kolay ve pratik bir modeldir. Uygun akülü sandalye fiyatlarına sahip bir model olan Poylin P200E Katlanabilir Akülü Sandalye, yukarıya doğru hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının tekerlekli sandalyeden; yatak, araba veya koltuk gibi alanlara transferini de oldukça kolaylaştırmaktadır. Elektromanyetik fren sistemine sahip olan model, ayrıca sahip olduğu geriye düşmeyi önleyici anti-tipper tekerlekleri ile kullanımı son derece güvenli bir model olan Poylin P200E Ekonomik Akülü Sandalye, ucuz tekerlekli sandalye fiyatlarına da sahip olması ile son derece dikkat çeken bir modeldir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.