Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye

Ürün grubunu ve çeşitliliğini günden güne daha da genişleten Tekerlekli Sandalye Dünyası, yepyeni bir model ile Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye ile karşınızda. Kendisi hafif, lityum pil ile çalışan akülü sandalye grubunun en küçük ve en hafif olma ö 05 Kas 2019 09:40

Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye

 

     Ürün grubunu ve çeşitliliğini günden güne daha da genişleten Tekerlekli Sandalye Dünyası, yepyeni bir model ile Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye ile karşınızda. Kendisi hafif, lityum pil ile çalışan akülü sandalye grubunun en küçük ve en hafif olma özelliğine de sahip aynı zamanda.

     Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye modeli tamamen kullanıcı beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir akülü sandalye. Oldukça portatif bir sandalye olması, katlanabilmesi ve hafif olması onu diğer modellerden ayıran belli başlı özellikleri arasındadır. Yine diğer özelliklerine de kısaca değinecek olursak; 20 Kg ağırlığa sahip oluşu, tamamen dolu bir haldeyken 15-20 km erim mesafesine sahip oluşu, yükseltilebilir sırt ve kolçak ayarının olması uzun yıllar adından söz ettireceğe benziyor. Şase ve yapısal olarak diğer üst modellerine benzeyen; 207,208, 209S, 209XL Poylin P206 Hafif Akülü Sandalye yine Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında, Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası siz değerli misafirlerini beklemektedir.

 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.