POYLİN P268 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Engelli hayatını kolaylaştıran ve gündelik yaşantılarının en önemi parçaları haline gelmiş akülü tekerlekli sandalyeler yapısı gereği birçok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadırlar. Gerek fonksiyonları, gerekse yapıları akülü tekerlekli sandalyeleri terci 15 May 09:30

POYLİN P268 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Engelli hayatını kolaylaştıran ve gündelik yaşantılarının en önemi parçaları haline gelmiş akülü tekerlekli sandalyeler yapısı gereği birçok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadırlar. Gerek fonksiyonları, gerekse yapıları akülü tekerlekli sandalyeleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır.
Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye diğer standart akülü arabalardan oldukça farklı yapıya ve özelliklere sahiptir. Tercih edilmesindeki en büyük etmenlerden olan kalın ön ve arka tekerleri, 2x450 W motor gücü, 40 km menzili, 15 derece eğim tırmanabiliyor olması, saatte 12 km hız, 150 kg taşıma kapasitesi, kaptan koltuk, geriye yatırılabilir koltuk yapısı ve emniyet kemeri, ön ve arka stop lambaları, dörtlü ışıkları, kornası  ve devrilmeyi önleyici arka anti-tipper tekerleri Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye’nin tercih edilme nedenleri arasındadır. Güçlü yapısı ve kalın tekerlekleri sayesinde her türlü arazi koşullarına uyum sağlar. Diğer ince tekerlekli ve düşük motorlu akülü tekerlekli arabalara kıyasla oldukça ileri düzey bir akülü tekerlekli sandalyedir.
Bu kalitede bir akülü tekerlekli sandalyeye en uygun fiyata ve kaliteye sahip olmak için Türkiye’nin en büyük showroom mağazalarına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz. Mağazalarda var olan bütün ürünleri görmek ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilir, uzman satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
                                         
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.