Poylin P278 Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalyesi Arazi tipi akülü sandalyeler arasında en çok tercih edilen akülü sandalye modelidir. Poylin P278 Ağır Akülü Tekerlekli Sandalyesi 600 Watt 2 adet motoru ve 75 Amper jel aküleriyle güçlü bir akülü sandalye olarak ter 24 Kas 2021 17:55

Poylin P278 Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye

Her türlü zorlu yol ve dış mekanlar için tasarlanmış olan Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalyesi Arazi tipi akülü sandalyeler arasında en çok tercih edilen akülü sandalye modelidir. Kaptan koltuğu sayesinde kullanıcısına konforu ve güvenliği aynı anda sunan Poylin P278 Ağır Akülü Tekerlekli Sandalyesi 600 Watt 2 adet motoru ve 75 Amper jel aküleriyle güçlü bir akülü sandalye olarak tercih edilmektedir. Kullanıcısının güvenliğini baz alan tasarımıyla koltuk bölümünde emniyet kemeri bulunduran Poylin P278 Arazi Tipi Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcının tercihine göre joystik sağ ve sola alınabilmektedir. Sırt yatar koltuğu sayesinde kullanıcısına kişiselleştirme imkanı sunan Poylin P278 Akülü Hasta Sandalyesi her türlü eğimli bozuk yollarda rahatça kullanılabilecek bir ürün olarak kendini kanıtlamıştır. Far ve sinyal ışıklandırmaları sayesinde akşam şartlarındada sürüş yapabileceğiniz bir akülü sandalye olan Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye ayaklıkların çıkmasıyla dar alanlardada manevra imkanı sağlamaktadır.180 Kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Poylin P278 Akülü Engelli Sandalyesi Elektromanyetik fren sistemi sayesinde dik yokuşlarda hiç zorlanmadan inebilmekte ve kontrolün tamamen kullanıcıda olmasını sağlamaktadır. Güçlü çelik gövdesi ve şasesi sayesinde sağlamlığını kanıtlamış bir akülü sandalye olan Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye tek şarjda 50 Kilometre erişim mesafesine sahiptir. Arka tarafta bulunan Anti-tipper ayakları sayesinde dik yokuşlara tırmanırken kullanıcısının geriye doğru eğimini engellemektedir. Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalyesi kendi sınıfında kendini kanıtlamış ve her türlü zorlu şartta kullanıcısına konfor ve güven sağlamış bir ürün olarak piyasada yerini almaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.