Poylin P288 Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye

Arazi tipi akülü sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P288 akülü tekerlekli sandalye zorlu yol ve arazi şartlarında rahat ve konforlu bir sürüş sağlaması amacıyla geliştirilmiş en güçlü ve konforlu akülü tekerlekli sandalyelerin başında gelmektedir 30 Mar 18:00

Poylin P288 Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye

Arazi tipi akülü sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P288 akülü tekerlekli sandalye zorlu yol ve arazi şartlarında rahat ve konforlu bir sürüş sağlaması amacıyla geliştirilmiş en güçlü ve konforlu akülü tekerlekli sandalyelerin başında gelmektedir. Poylin P288 Arazi Tipi Akülü Tekerlekli Sandalye, 2X450W gücündeki motorları ve 2X55 AH aküleri ile 40 kilometre mesafe kat edebilmekte ve saatte 12 km hıza erişebilmektedir. Arazi ve zorlu yol şartlarına uygun olmasının yanı sıra oldukça konforlu olan model, kaptan koltuklu akülü sandalye olmasıyla uzun süreli kullanımlarda oldukça konforludur. Elektrikli sırt yatar özelliğinin yanı sıra tilt özelliğine sahip bir akülü sandalye olması sebebiyle uzun süreli kullanımlarda kalça bölgesinde biriken ağırlık ve baskıyı vücuda yayarak bası yaralarının oluşumunu önlemekte ve kan dolaşımını kolaylaştırarak kullanıcının dinlenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, P288 Akülü Tekerlekli Sandalye, elektrikli ayak kalkar tekerlekli sandalye olmasıyla kullanıcıya üst seviyede bir konfor sağlamaktadır. Güçlendirilmiş süspansiyon sistemi ve havalı şişme tekerlekleri sayesinde zorlu yol şartlarında kullanıcı sarsıntıyı en az seviyede hissetmektedir. Kolçaklarının kullanıcıya göre ayarlanabilmesi, konfor seviyesini arttırırken; aynı zamanda çıkartılabilir olması, kullanıcının tekerlekli sandalyeden transferini kolaylaştırmaktadır. Ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıkları sayesinde hem kullanıcının konforu düşünülmüş hem de akülü tekerlekli sandalyenin katlanıp depolanmasında veya taşınmasında kolaylık sağlanması amaçlanmıştır. Elektrikli sırt yatar özelliği, tilt özelliği ve elektrikli ayak kalkar özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlara uygun olan Poylin P288 akülü tekerlekli sandalye kullanıcının sandalye üzerinde otururken dinlenmesini sağlayarak üst düzey konfor sunmaktadır..

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Tekerlekli Sandalye Dünyası, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hız kesmeden yenilikleri siz değerli müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Tekerlekli Sandalye Dünyası; bütün ürün gruplarını, onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeler, engelli çocuk pusetleri, havalı yataklar, hasta yatakları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, hasta taşıma liftleri, bastonlar, değnekler ve birçok farklı ürün çeşitleri ile Tekerlekli sandalye dünyası 3 farklı noktada hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.