Poylin P561 Komot Tuvalet Sandalyesi

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP561
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Katlanabilir özelliği olan Poylin P561 komot tuvalet sandalyesi, dört tekerlekli olması sayesinde kullanıcılara rahat transfer imkanı sağlamaktadır. Katlanabilir olması sayesinde çok az yer kaplayan lazımlıklı tekerlekli sandalye, lazımlığı çıkartıldığında klozete de uyumludur. Paslanmaz yapısı olan Poylin P561 engelli tuvalet sandalyesi bu sayede banyoya da uygundur. Yükseklik ayarı da yapılabilen model her kullanıcıya hitap etmesinin yanı sıra kaymayı önleyici yapıya da sahiptir. En pratik tuvalet sandalyelerinden olan Poylin P561, oldukça ekonomik banyo tuvalet sandalyesi fiyatlarına sahiptir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P561 Komot Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri

Katlanabilir özelliği olan Poylin P561 komot tuvalet sandalyesi, dört tekerlekli olması sayesinde kullanıcılara rahat transfer imkanı sağlamaktadır. Katlanabilir olması sayesinde çok az yer kaplayan lazımlıklı tekerlekli sandalye, lazımlığı çıkartıldığında klozete de uyumludur. Paslanmaz yapısı olan Poylin P561 engelli tuvalet sandalyesi bu sayede banyoya da uygundur. Yükseklik ayarı da yapılabilen model her kullanıcıya hitap etmesinin yanı sıra kaymayı önleyici yapıya da sahiptir. En pratik tuvalet sandalyelerinden olan Poylin P561, oldukça ekonomik banyo tuvalet sandalyesi fiyatlarına sahiptir.
 
 
 
Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Özellik Değer
Malzeme Rengi Krom
Parça Rengi Gri
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 7 kg
Taşıma Kapasitesi 100 Kg
Toplam Genişlik 53 cm
Toplam Uzunluk 53 cm
Arka Teker 3 inç ( 7,5 cm )
Ön Teker 3 inç ( 7,5 cm )
Kolçak Yüksekliği 20 cm
Oturma Yeri Derinliği 44 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 45 cm
Sırt Yüksekliği 36 cm
Toplam Yükseklik 76,50 - 98,50 cm

Poylin P561 Komot Tuvalet Sandalyesi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.