Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalyesi

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG120
Yeni
- +

gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalye, lazımlık aparatlı manuel tekerlekli sandalye modelimizdir. Çıkarılabilir kolçakları kullanıcının yan transferlerini kolaylaştırır. Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. Bunun yanı sıra arka büyük tekerlek yapısı sayesinde manuel sandalye olarak rahatça kullanılabilir. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Kullanıcının tuvalet ihtiyacını karşılayabilmesi için lazımlık şeklinde oturma yeri ve koku önleyici kapaklı lazımlık kovasına sahiptir. Anti bakteriyel vinil döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş imkanı sağlar.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalyesi


Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalyesi, lazımlık aparatlı manuel tekerlekli sandalye modelimizdir. Çıkarılabilir kolçakları kullanıcının yan transferlerini kolaylaştırır. Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. Bunun yanı sıra arka tekerleklerin büyük olması kişinin kendi kullanımınada imkan sağlar. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Kullanıcının tuvalet ihtiyacını karşılayabilmesi için lazımlık şeklinde oturma yeri ve koku önleyici kapaklı lazımlık kovasına sahiptir. Anti bakteriyel vinil döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş imkanı sağlar.

 

Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri


Çıkarılabilir kolçaklar
Çıkarılabilir ayaklıklar
Refakatçi frenleri
Manuel fren sistemi
Emniyet kemeri
Anti bakteriyel vinil döşeme
Koku önleyici kapaklı lazımlık kovası
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 20 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 110 kg
Şase Rengi Gri
Toplam Genişlik 66 cm
Toplam Uzunluk 102 cm
Katlanır Genişlik 29 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 6" PU Dolgu
Kolçak Yüksekliği 17 cm
Oturma Yeri Derinliği 43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 54 cm
Refakatçi Freni Var
Sırt Yüksekliği 37 cm
Toplam Yükseklik 90 cm

Golfi G120 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.