Poylin P615 Özellikli Tekerlekli Sandalye

Als hastalarının ve Alzheimer hastalarının en çok tercih ettiği bir modeldir. Poylin P615 modelimiz sırt yatar ve ayak kalkar özelliğine sahiptir. Sırt yatar özelliği arkasındaki pistonlar sayesinde geliştirilmiştir. Ayak kalkar özelliği sayesinde uzun sü 04 May 15:40

Poylin P615 Özellikli Tekerlekli Sandalye

Poylin P615 Özellikli Banyo Tuvalet Sandalyesi birçok engellinin ihtiyacını görebileceği bir üründür. Kullanımı oldukça rahattır ve özelliklerine göre çok uygun fiyatlıdır.
 
Als hastalarının ve Alzheimer hastalarının en çok tercih ettiği bir modeldir. Poylin P615 modelimiz sırt yatar ve ayak kalkar özelliğine sahiptir. Sırt yatar özelliği arkasındaki pistonlar sayesinde geliştirilmiştir. Ayak kalkar özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlarda kullanıcıya kan dolaşımı açısından rahatlık sağlar.  Poylin P615 Özellikli Banyo Tuvalet Sandalyesi Antibakteriyel ve kir tutmayan döşeme sistemi sayesinde mantar ve bakteri olarak bulaşabilecek hastalıkları ortadan kaldırır. P615 modelimiz refakatçi kullanımına uygundur. Refakatçi fren sistemi sayesinde iç ve dış alan kullanımlarında hastayı yormadan kontrollü bir şekilde transferini sağlar. Poylin P615 Özellikli Banyo Tuvalet Sandalyenin büyük tekerlekleri sayesinde kullanıcı kendi de ürünü çok rahat kullanabilir. Açılabilir kolçaklar sayesinde hastanın yan transferini ve masaya yanaşmasın da rahatlık sağlar. Ayrıca Poylin P615 modelimizin yemek masası ve tuvalet ihtiyaçları için lazımlığı mevcuttur. Ürünümüzde çoğunlukla alüminyum ve hafif malzemeler kullanılması ürünün rahatlıkla sökülüp taşına bilmesini sağlamaktadır.
 
Daha detaylı bilgi için uzman ekip arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                          
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.