Poylin P618 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Poylin P618 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalayesini diğer banyo tuvalet sandalyesi modellerinden ayıran en önemli özelliği 6 tekerleğe sahip olmasıdır.Bu özelliği sayesinde hem dış mekan hem de ev içi kullanımlarına uygundur. 12 Nis 11:10

Poylin P618 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Hareket kabiliyeti kısıtlı bireylerin günlük yaşamlarını ve aktivitelerini daha kolay hale getirebilmek ve banyo-tuvalet ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için tasarlanan banyo tuvalet sandalyesi modellerini; Türkiye’nin en büyük tekerlekli sandalye showroom mağazalarına sahip, Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında görebilirsiniz.

Poylin P618 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalayesini diğer banyo tuvalet sandalyesi modellerinden ayıran en önemli özelliği 6 tekerleğe sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde hem dış mekan hem de ev içi kullanımlarına uygundur. Arka büyük tekerlekleri çıkartılarak lazımlıklı sandalyenin küçük ve dar alanlardan geçişini kolaylaştırıp, manevra kabiliyetini arttırmak mümkündür. Üzerinde kullanılan statik boya yapısı sayesinde paslanmaya karşı ekstra güçlüdür ve alüminyum yapısı sayesinde oldukça hafif ve dayanıklı klozetli tekerlekli sandalye modelidir. Poylin P618 tekerlekli tuvalet banyo sandalyesi anti-bakteriyel ve poliüretan yapıya sahip oturma yeri ve sırtlık kısmı sayesinde su geçirmez, koku ve bakteri üretimi yapmaz. Kaldırılabilir kolçakları sayesinde kullanıcının arabaya veya yatağa yandan transferini kolaylaştırır. Bas çıkar özellikli arka tekerlekleri sayesinde depolama ve taşımayı kolaylaştırmasının yanı sıra çıkartılabilir lazımlığı sayesinde Poylin P618 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesini klozete geri geri yanaştırmak mümkündür. Büyük tekerleklerin kompozit jant sistemiyle suya dayanıklılığı arttırılmış ve engelli sandalyesinde en büyük ağırlığa sebep olan tekerleklerin hafifliği sağlanarak sandalyenin hafif olması sağlanmıştır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.