Poylin P770 Ayarlanabilir Manuel Hidrolik Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi

Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Banyo ve Tuvalet Sandalyesi 120 kg taşıma kapasitesiyle iç mekan kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Tuvalet Transfer Sandalyesi çıkartılabilir ve kolay temizlenebilir lazı 28 Oca 2022 17:40

Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Tuvalet Tekerlekli Sandalye

Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Banyo ve Tuvalet Sandalyesi 120 kg taşıma kapasitesiyle iç mekan kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 4 tekerleğinde de bulunan fren sistemleri sayesinde tuvalet banyo kullanımında güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca transfer işlemi yaparken de frenlerin kitlenmesi daha güvenli bir şekilde transferin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Gövdesinde kullanılan toz boya ve krom-nikelaj kaplama sayesinde paslanmanın önüne geçilmektedir. Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi Kullanıcının oturduğu yerden kolaylıkla alınarak başka bir yere götürülmesini veya evin içerisinde manuel sandalye olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Yükseltme ayarı 45 cm ile 70 cm arasında yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde klozete rahatlıkla yanaşabilen Poylin P770 Ayarlanabilir Hidrolik Tuvalet Transfer Sandalyesi çıkartılabilir ve kolay temizlenebilir lazımlığı sayesinde kullanıcı sandalyenin üzerinde otururken de lavabo ihtiyacını giderebilmektedir. Ergonomik oturma minderi sayesinde kullanıcı üzerinde uzun süre konforlu bir şekilde oturabilmektedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.