Poylin P777 Rollatör

Yürüme zorluğu çeken hastaların yürümesine destek olan, yürümeye yardımcı ürünler arasında yer alan Poylin P777 Rollatör, yürümeye yardımcı olmasının yanı sıra kullanıcı yorulduğu zaman dinlenmesine imkan sağlayan oturma şiltesine de sahiptir. 21 Nis 2021 13:55

Poylin P777 Rollatör

Yürüme zorluğu çeken hastaların yürümesine destek olan, yürümeye yardımcı ürünler arasında yer alan Poylin P777 Rollatör, yürümeye yardımcı olmasının yanı sıra kullanıcı yorulduğu zaman dinlenmesine imkan sağlayan oturma şiltesine de sahiptir. Kilitlenebilir fren sistemi sayesinde üzerine oturup dinlenmesi son derece güvenli bir model olan Poylin P777 Rollatör, güçlendirilmiş alüminyum şasesi sayesinde, hafif ve kolay katlanır olması ile oldukça küçük boyutlara gelerek, depolama anlamında büyük avantaj sağlamaktadır. Yaşlılıktan dolayı yürümekte zorluk çeken kullanıcıların, boy uzunluğuna göre yükseklik ayarı yapmaya imkan veren Poylin P777 Rollatör, üst kalite frenleri sayesinde güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Poylin P777 Rollatör’ün taşıma kapasitesi 120 kg’dır. ve yalnızca 8 kilogram ağırlığa sahiptir. Ön tarafında bulunan çantası sayesinde, kişisel eşyalarınızı, alışveriş çantalarınızı koyabilirsiniz. Yan tarafında bulunan bölmeye ise baston veya şemsiyenizi sabitleyip, koyabilirsiniz. Alüminyum ve titanyum olmak üzere 2 farklı renk seçeneği mevcut olan Poylin 777 Rollatör yüksek kalitesiyle oldukça dikkat çeken bir modeldir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.