Poylin P806 ve P807 Tekerlekli Refakatçi Sandalyeleri

Tekerlekli Sandalyeler, hareket kabiliyetleri kısıtlı olan engelli bireylerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelmektedir. Tekerlekli sandalye alırken, ihtiyaç sahipleri birçok özelliğini düşünerek almaktadırlar. 22 Şub 2021 15:10

Tekerlekli Refakatçi Sandalyeleri

Tekerlekli Sandalyeler, hareket kabiliyetleri kısıtlı olan engelli bireylerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelmektedir. Tekerlekli sandalye alırken, ihtiyaç sahipleri birçok özelliğini düşünerek almaktadırlar. Tekerlekli hasta sandalyesi modeli seçiminde, modelin konfor seviyesi oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle, tekerlekli sandalyenin günün büyük bölümünde kullanılıyor olması durumunda, var olan sağlık problemlerinin artmaması ve kan dolaşımının düzgün bir şekilde sağlanabilmesi adına, kullanıcının konforu yüksek öneme sahiptir.
Konforun yanı sıra tekerlekli engelli sandalyesinin ağırlığı da oldukça önemlidir. Manuel tekerlekli sandalyeler kullanılırken insan gücüne ihtiyaç duyulduğu için ağırlık, ekstra önem taşımaktadır. Daha hafif ürünlerde, daha az efor ile daha uzun mesafe kat edilmesi sağlanabilmektedir. Hafif tekerlekli sandalyeler, kullanım kolaylığının yanı sıra depolaması ve taşıması da oldukça rahat olduğu için daha fazla tercih edilmektedirler. Manuel tekerlekli sandalyeler alınırken ürünün ağırlığının az olmasının önemli olması gibi tekerlekli sandalye fiyatları da oldukça önemlidir. Refakatçi kullanımları da göz önüne alındığında çok konforlu, güvenli ve ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarıyla fiyat/performans ürünü olan alüminyum tekerlekli sandalye modellerdir. Poylin P806 ve P807 refakatçi tekerlekli sandalye modelleri talebin çok yoğun olduğu, tasarımı çok şık modeller arasındadır.
 

Poylin P806 ve P807 Tekerlekli Refakatçi Sandalyeleri

Refakatçi kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan Poylin P806 hafif refakatçi tekerlekli sandalye modeli, yaşlı ve sandalyesini kullanamayacak durumda olan hastalara önerilen arka tekerlekleri küçük bir modeldir. Poylin P807 hafif tekerlekli sandalyenin arka tekerleklerinin boyutları ise, kullanıcının gerektiği zaman desteğe ihtiyacı kalmadan tekerlekli sandalyeyi kullanabilmesine imkân tanımaktadır. Ürün kapandığında en küçük arabanın bagajına bile sığabilmektedir. Yukarıya doğru kaldırılabilen, hareketli kolçakları ile kullanıcının transferinin çok kolay olmasını sağlar. Bileşik fren sistemi ve refakatçi freni sayesinde oldukça güvenli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Sırt ve oturma kısmı anti-bakteriyel kumaştan üretilmiştir ve bakteri üremesine engel olduğu gibi hava sirkülasyonu sağlar bu sayede kullanıcı olabildiğince az terler. Bu iki model, ekonomik tekerlekli sandalye fiyatları ve pratikliği sayesinde en çok talep gören refakatçi tekerlekli sandalye modellerindendir.
 
Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA


 

 

 

 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.