Çok Beklenen Poylin P807 Orta Tekerlekli Alüminyum Refakatçi Frenli Manuel Tekerlekli Sandalye Modeli Artık Stoklarda

Manuel tekerlekli sandalye modelleri içerisinde en çok tercih edilen hafif alüminyum refakatçi manuel sandalyeler, hem kullanıcısı hem de refakatçilik eden kişilere oldukça kolay kullanım imkanı sağlayan modellerdir. Hafif alüminyum olması ve katlanabilir 25 Nis 2020 15:10

Çok Beklenen Poylin P807 Orta Tekerlekli Alüminyum Refakatçi Frenli Manuel Tekerlekli Sandalye Modeli Artık Stoklarda

Manuel tekerlekli sandalye modelleri içerisinde en çok tercih edilen hafif alüminyum refakatçi manuel sandalyeler, hem kullanıcısı hem de refakatçilik eden kişilere oldukça kolay kullanım imkanı sağlayan modellerdir. Hafif alüminyum olması ve katlanabilir yapıda olması bu manuel tekerlekli sandalyeleri diğer modellerden ayırmaktadır.
Poylin P805 modeli de bu modeller arasında olup en küçük teker yapısına sahip hafif alüminyum refakatçi frenli modeldir. 8 kg ağırlığa sahip Poylin P805 sadece refakatçisinin kullanabildiği, oturan kişinin kullanamadığı modeldir. Tekerlekli Sandalye Dünyası, müşterilerinin yoğun ilgisi, beklenti ve talepleri üzerine Poylin P805 modelini revize ederek Yeni Poylin P807 modelini siz değerli kullanıcıları için stoklarına katmış bulunmaktadır. Poylin P807 Alüminyum Refakatçi Frenli Manuel Tekerlekli Sandalye şık tasarımı ve rengi ile diğer emsali olan modellerden kendini ayırmaktadır. 12 kg ağırlığa, 120 kg taşıma kapasitesine sahip, açılabilir kolçaklar, anti bakteriyel oturma yapısı, refakatçi freni, sırt kırılabilir nitelikte oluşu, emniyet kemerine sahip, hem iç hem de dış mekana uyumlu olması ve orta teker yapısı ile kullanıcı kullanımına da uyumluluğu ile geliştirilmiş en son modeldir.
Onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata siz değerli kullanıcılarına sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası showroom mağazalarında bulabileceğiniz Poylin P807 Alüminyum Refakatçi Frenli Manuel Tekerlekli Sandalyeye sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilir, uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilir ve istediğiniz her bir ürüne sahip olabilirsiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                    
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.