Poylin P888 Lüks Rollatör

Covid19 virüsü maalesef Ülkemize geldiğinden beri 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Bu durumda bir çok vatandaşımız evde hareketsiz halde kaldı bu sebeple de belli bir yaşta olan kişiler hareket zorluğu ile karşılaşabilir. 13 Nis 2020 14:35

Poylin P888 Lüks Rollatör

 
Covid19 virüsü maalesef Ülkemize geldiğinden beri 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Bu durumda bir çok vatandaşımız evde hareketsiz halde kaldı bu sebeple de belli bir yaşta olan kişiler hareket zorluğu ile karşılaşabilir. Örneğin dizlerde ağrılar, yürümede isteksizlik, güç kaybı, çabuk yorulmak bunların başında gelir. Oldukça zor geçen bu süreçten çıktığımız zaman dışarıda daha çok vakit geçirmeye başlayacağız. Ancak bu sorunları giderebilmek açısından sizlere Poylin P888 Lüks Rollatör tavsiye edebiliriz.
 
Poylin P888 Lüks Rollatör oldukça modern duruş sergileyen, her kullanıcıya da uyum sağlayan bir ürünümüzdür. İç ve dış alan kullanımına uyumlu olan bu ürünümüz kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir özelliktedir. Öndeki büyük tekerlekler ve fren sistemi sayesinde daha güvenli sürüş sağlar. Manevra kabiliyeti son derece iyidir. Uzun süre yürüyüşlerde kullanıcının yürümesini kolaylaştırdığı gibi ortadaki oturma bölgesi sayesinde kullanıcının oturup da dinlenmesini sağlar. Böylelikle yaşlı ve engellilerin rahatlıkla kullanımına yardımcı olur.
 
Poylin P888 Rollatör el tutma yeri yükseklikleri kolayca ayarlanabilir. Çok pratik katlama özelliklerine sahiptir. Bu özelliği sayesinde kolayca taşınabilir ve saklanabilir durumdadır. P888’in ön kısmında taşıma çantası bulunmaktadır. Bu taşıma çantası sayesinde kullanıcı yanında bulundurması gerekli eşyaları ya da dışarıdan alınan eşyaları rahatça taşıma imkanı sağlar. Özelliklerine göre uygun fiyatı olan ve 120 Kg taşıma kapasitesine sahip Poylin P888 Lüks Rollatörümüz için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.  
 
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                    
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.