Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Engelli dünyasında her geçen gün birçok farklı ürün ve modeller karşımıza devam etmektedir. Bu modellerin en çok bilinenleri ve sıklıkla görülenleri arasında manuel tekerlekli sandalyeler ve akülü tekerlekli sandalyeler gelmektedir. Bu geniş ve kapsamlı e 07 May 12:05

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Engelli dünyasında her geçen gün birçok farklı ürün ve modeller karşımıza devam etmektedir. Bu modellerin en çok bilinenleri ve sıklıkla görülenleri arasında manuel tekerlekli sandalyeler ve akülü tekerlekli sandalyeler gelmektedir. Bu geniş ve kapsamlı engelli ürünleri arasında ‘’Engelli Bebek Puseti’’ ve çeşitlerini de görebilmek mümkündür.
Birçok farklı çeşidi olan engelli bebek pusetlerini birbirlerinden ayırt ederken, incelerken ya da satın alırken dikkat etmemiz gereken birtakım hususlar vardır. En çok dikkat edilmesi gerekenler; çocuğun boyu, kilosu ve var olan rahatsızlığıdır.  Genellikle ‘’Spina Bifida’’ lı olan çocukların kullanmak durumunda olduğu engelli bebek pusetleri boy, kilo ve bedene göre beden seçenekleri sunar. Bu sayede her çocuk için farklı marka ve farklı bedenlere sahip engelli bebek pusetleri tercih edilir.
’Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti’’ üzerinden örnek verecek olursak bu model 75 kg taşıma kapasitesine sahip, 22 kg kendi ağırlığı bulunan, 26-32 cm arası oturma yerine sahip, 1.20-30 cm boy destekli, alüminyumdan üretilmiş, çift taraflı kullanma imkanı bulunan, tilt özelliğine sahip kolayca katlanan ve taşınabilen bir engelli bebek pusetidir. Yine ‘’Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti’’ nin tekerlekleri 360 derece dönebilen, ayak aparatı kademeli olara ayarlanabilen, beş noktalı emniyet kemeri ile sürüş modunda anneye oldukça güven verir.
Hizmet ve kaliteden ödün vermeyen Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında görebileceğiniz ‘’Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti’’ ve daha birçok puset için bilgi almak, sipariş oluşturmak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilir, uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilir ve mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
                                       

 

 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.