Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti

Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti pediatrik çocuk tekerlekli sandalyeleri içerisinde birçok özelliğe sahip, ekonomik modellerdendir. Selebral Palsi, Spina Bfida gibi kas sistemini etkileyen üst ve alt vücut kontrolü kısıtlı veya olmayan çocuklar için 23 Ara 2021 13:45

Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti

Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti pediatrik çocuk tekerlekli sandalyeleri içerisinde birçok özelliğe sahip, ekonomik modellerdendir. Selebral Palsi, Spina Bfida gibi kas sistemini etkileyen üst ve alt vücut kontrolü kısıtlı veya olmayan çocuklar için tasarlanmıştır. Başlık desteği, bacak arası abdüktörü, öndeki koruma bariyeri çocuğa destek olurken, doğru pozisyonda kalmasını sağlar. Üzerinde bulunan destekler ile doğru pozisyonda dik tutarak ileride oluşabilecek skolyoz gibi rahatsızlıkların önüne geçer. Bacak arası abdüktörü ve tam saran 5 noktalı emniyet kemeri ile çocuğun kendini öne atmasını, kaymasını engeller. Ayrıca emniyet kemerine ek olarak ayak fren sistemi ile yokuşlarda kilitlendiğinde dahi kayma yapmamaktadır. Poylin P990 Buggy Serebral Palsi Engelli Çocuk Puseti Sırtının yatar pozisyona getirilebilir ve ayaklıklarının kalkabilir özelliği ile çocuklar üzerinde yatarak, uzanarak uzun vakit geçirebilir. Ayarlanabilir ayak paleti ile çocuğun boyu uzadığında uzatılabilir, uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Poylin P990 Buggy Spastik Engelli Bebek Puseti çift taraflı anne görüşü ile daha güvenli bir şürüş sağlar. Kolay katlanabilir yapısı ile transferi oldukça kolaydır.Üst puset kısmı ayrı, alt şasesi ayrı olarak çıkarılıp katlanmaktadır. Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti 135 cm boya 35-40 kg’a kadar desteklemektedir.Dolgu ön ve arka tekerleri patlama yapmaz, darbelere karşı dayanıklı yapıda olup, engebeli alanlarda da kullanıma uygundur. Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti Tekerlekli Sandalye Dünyası güvencesi ile 2 yıl garantili, 10 yıl yedek parça temin garantilidir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.