Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası + 4 Parça Yatak

Poylin markası altında hasta bulunan PY100 2 motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası hem ev içerisinde hem de hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş olup, ekonomik hasta karyolaları içerisinde sınıfının en iyisi olma 08 Oca 11:35

Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası + 4 Parça Yatak


Hasta karyolaları 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu,  tiltli hasta karyolaları gibi farklı özelliklere sahiptirler. Tekerlekli Sandalye Dünyası showroom mağazalarında hemen hemen bütün ürünleri görebileceğiniz gibi hasta karyola çeşitlerini de görmeniz mümkündür. 2 motorlu olarak yeni ve beklentilere cevap olarak geliştirilen Poylin PY100 2 motorlu hasta karyolasını gelin birlikte inceleyelim.

 

Poylin PY100 En Uygun Ekonomik Hasta Karyolası
Poylin markası altında hasta bulunan PY100 2 motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası hem ev içerisinde hem de hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş olup, ekonomik hasta karyolaları içerisinde sınıfının en iyisi olmakla beraber gerek hasta karyolasını fiyatı, gerekse yüksek kalitesi ile birlikte kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen hasta karyola modelidir. Her hastanın rahatlıkla kullanabileceği Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası uzun süreli yatacak hastalar için de uygundur. Karyolanın donanmış olduğu iki motor vesilesiyle kullanıcının sırt ve diz ayarını sahip olduğu el kumandası ile oldukça rahat bir şekilde ayarlayabilmektedir. Sırt açısı 70°'ye kadar ayarlanabilirken, diz açısı ise 40°'ye kadar kolaylıkla ayarlanabilmektedir.
 
 
 
 
PY100 Uygun Fiyatlı Hasta karyolasıPoylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası, ABS Başlıkları ile oldukça pratik bir hasta karyola modeli olarak öne çıkarken başlıkları rahatlıkla çıkartılabilir. Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası kullanıcının pozisyonunu kumanda üzerinden sağlayarak kullanıcının yemek yerken, kitap okurken veya daha rahat bir pozisyon alabilmesine olanak tanımaktadır. Tabanca sistem korkuluk yapısına sahip olan Poylin PY100 2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta karyolası, buna ek olarak rahatlıkla çıkartılabilen ABS başlıkları ile oldukça pratik bir hasta karyolası modeli olarak göze çarpmaktadır. Toplam taşıma kapasitesi 150 kilogram olan bu hasta karyolasının geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmasının yanı sıra tekerleklerinin kilitlenebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahat ve güvenlidir. Üzerinde elektrostatik boya sistemi kullanılmış olan Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası, paslanmaya, oksitlenmeye karşı son derece dayanıklı bir karyoladır. ABS panellerinin anti-bakteriyel özellikte olmasına ek olarak rahatlıkla çıkartılabilir özellikte olmasıyla kullanımı oldukça kolay bir modeldir. Sayılan özelliklere ek olarak son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası, tüm bu özelliklerine rağmen ekonomik hasta karyolası fiyatına sahip olmasıyla son derece şık bir karyola modelidir.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.