QUICKIE

QUICKIE manuel tekerlekli sandalye grubu diğer standart sandalyelere göre daha hafif, daha yüksek performans, kolaylıkla taşınabilir ve en önemlisi de kullanıcının tüm istediklerini içinde bulunduruyor olmasıdır. 17 Kas 2020 15:45

QUICKIE

 

quickie manuel sandalye

 

Kullanıcıların aktif yaşamının taleplerine ayak uydurmak için en son tekerlekli sandalye teknolojisini engelli kullanıcılarla tanıştıran QUICKIE 30 yılı aşkın insanların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri dinleyerek, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve aktif yaşamlarına eş zamanlı bir şekilde kendini ayarlayarak, modern tasarım, üstün performans ve özelleştirilmiş bir yapı sayesinde QUICKIE, ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturdu. Herkes için hareketliliği sağlama çabasında, kişiye özel ürün çözümlerinin QUICKIE'de her zaman özel bir yeri olan, gereksinimler kadar kişisel, çözümleri bireysel olarak geliştiren QUICKIE, ister vücut ağırlığı 300 kg'a kadar olan özellikte kilolu insanlar için, ister kas-iskelet sistemi üzerinde herhangi bir kısıtlama olan ve belirli duruşlarda bakılması gereken kişiler için ilgili engele göre özel olarak hazırlanmış doğru çözümü uygularlar.
 
Münferit çözümlerden münhasıran sorumlu olan yüksek nitelikli bir ekiple, son birkaç yılda bu alanı daha da genişleti QUICKIE markası. Seri üretime ek olarak birkaç bin ayrı çözüm yaratan QUICKIE, her talep, terapist ve ortopedi teknisyenleri ile iş birliği içinde detaylı olarak planlanmakta ve mühendis ve teknisyenlerden oluşan üretim ekibi tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Modern CAD sistemleriyle üretilmiştir QUICKIE ürünleriQUICKIE, doğru fiyata basitlik, uzun ömür ve en popüler seçeneklerini arayan kişiler için mükemmel olan dayanıklı, az bakım gerektiren tekerlekli sandalye çerçeveleridir. Ağırlık kapasitesi çerçeveleri dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Zorlu dayanıklılık testleri sırasında, çerçevesi 20 yıllık güvenilir performansa çerçevelerin içine kilitlenen tek parçalı yan çerçeveler ve üç kollu çapraz bağlantı, hareketli parçaları azaltır ve katlanan tekerlekli sandalyelere daha sert bir sürüş kalitesi verir.
 
 
 
QUICKIE tekerlekli sandalyelerinin bakımı oldukça kolaydır. Ağırlık merkezi, koltuk yüksekliği, kamber ve sırt yüksekliği gibi en yaygın ayarlamaların çoğu, bir dakikadan kısa bir sürede ve yalnızca bir alet kullanılarak yapılabilir. QUICKIE manuel sandalyeleri üstün sürüş performanslarıyla ün salmış tekerlekli sandalyelerdir. Engelli kullanıcılara güven vaad eden, uzun ömürlü bir sandalye sağlamak için hassasiyetle ince ince düşünülüp oluşturulmuş hafif ve verimli sandalyelerdir. Engelli sandalye kullanıcılarının sosyal hayatlarını rahat sürdürebilmeleri için olanak sağlayan tekerlekli sandalyeler üretmeye kararlı bir marka olup tarz, işlevsellik ve güvenilirlik sunar ve kullanıcılarının bağlılığını güçlendirir. QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeleriyle, engelli kullanıcıların arayıp ulaşamadığı tüm özellikleri bir arada tutan sandalye modellerini QUICKIE tekerlekli sandalye modellerinde bulabilirler.
 
quickie tekerlekli sandalye
 
QUICKIE manuel tekerlekli sandalye grubu diğer standart sandalyelere göre daha hafif, daha yüksek performans, kolaylıkla taşınabilir ve en önemlisi de kullanıcının tüm istediklerini içinde bulunduruyor olmasıdır.
 
QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeleri özel alaşımlı malzemelerden üretilmiş, ağırlığı çok hafif olan tekerlekli sandalyelerdir. Bir tekerlekli sandalye için çok hafif bir ağırlığa sahip olan QUICKIE engelli manuel tekerlekli sandalyeleri, kullanıcılarına oldukça rahat ve onları yormayan bir sürüş imkanı sağlamaktadır. QUICKIE katlanabilen özelliğe sahip olan tekerlekli sandalyeler bu sayede kişinin, araç kullanıyorsa araca transferini olabildiğince mümkün kılmakla kalmayıp yok denilecek kadar az olan hafifliği sayesinde de kişinin araca transferini gerçekleştidikten sonra sandalyesini katlayıp yan koltuğuna koymasına da olanak sağlamaktadır. Normal manuel tekerlekli sandalyelere göre sürüş esnasında kişiye yarı yarıya enerji tasarrufu sağlayan QUICKIE tekerlekli sandalyelerin ayrıca oturma yüksekliği, oturma derinliği ve oturma genişliği de ayarlanabilmektedir.
 
QUICKIE manuel tekerlekli sandalye kullanıcıları en az eforu harcayarak, en uzun mesafeyi en kısa zamanda alabilmesini hedeflemektedir. Bu yüzden manuel tekerlekli sandalyelerinin arka tekerlekli standart tekerlekli sandalyelere göre daha büyük olmakla beraber, QUICKIE manuel sandalye kullanıcısının sürüş için uygulamış olduğu güç tekerleklerin dış çerçevesi de buna göre dizayn edilip, duruş açıları, rahatlık ve kavrama kolaylığı dünüşülerek üretime geçilir. Hem dış çerçevenin kullanıcı için daha konforlu olması hem de tekerleklerinin daha büyük olması sebebiyle konforlu bir sürüş imkanı sağlayan QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeler, bu konfora ekstra hız, manevra ve hareket kabiliyeti de eklemektedir.
 
quickie sandalye fiyatları
 
Bir tekerlekli sandalye ne kadar ağır ise kullanıcı sandalyeyi hareket ettirebilmek veya daha hızlı sürebilmek için daha efor sarf etmek durumunda kalmaktadır. QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeleri bu souna son verebilmek adına bütün ekipleriyle en ince ayrıntısına kadar düşünüp tek tek standart tekerlekli sandalye kullanıcıları, doktorlar, fizyoterapistler, rahabilitasyon uzmanları gibi bir çok birimden bilgileri toplayıp, bilgiler doğrultusunda ürünleri en ince ayrıntısına kadar işlemekle beraber, QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeleri sadece çok hafif bir sandalye değil aynı zamanda çok seri çok şık tekerlekli sandalyelerdir. İnsanlar bir QUICKIE tekerlekli sandalyesinin kalitesini çok uzaktan hissedebilir. QUICKIE tekerlekli sandalyeleri yapıldıkları özel alaşımdan dolayı, diğer sandalye modellerine göre daha dayanıklı hafif, ince ve zariftir. Çelikten 5 kat daha dayanıklı ve güçlü olan QUICKIE manuel sandalyeler aynı zamanda oldukça hafif tekerlekli sandalye modelleridir.
 
QUICKIE manuel tekerlekli sandalyeleri, sektördeki en geniş olası konfigürasyon yelpazesini sunar. 100.000’den fazla farkı rehabilitasyon seçeneği ve uyum veya performanstan ödün vermeden tüm benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, yalnızca bir tekerlekli sandalye QUICKIE adını taşıyabilir. Kişiye özel uyum önemlidir. QUICKIE her özellik ve seçeneğin kullanıcıların yaşamak istediği hayatı desteklemek için birlikte çalışması için tasarlanmıştır. Daha verimli, daha fazla erişim aralığı ve çok sayıda seçeneklerle, yüksek performans, iyi konumlandırma ve mükemmel konfor için en iyi uyumu sağlamak adına dikkate alınması gereken faktörlerden sadece bir kaçıdır. Günümüzde mevcut olan diğer hafif tekerlekli sandalyelerden neden daha fazla insanın QUICKIE markasının sunmuş olduğunu merak edenler için, evrensel boyutta yapmış olduğu işlerle insanların güveninin kazanmış dünya üzerinde adını zirveye taşımış bir markadır.
 

QUICKIE Akülü Tekerlekli Sandalyeleri

 
quickie akülü tekerlekli sandalyeleri
 
QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleriyürüme zorluğu yaşayan, kısmen veya tamamen yürüyemeyen, aynı zamanda da tekerlekleri kol kuvvetiyle çeviremeyecek kullanıcılar için özel olarak ürettiği akülü tekerlekli sandalye modelleridir. Üzerinde bulundurduğu akü ve motor sistemi sayesinde tekerlekler kullanıcının kullanmış olduğu sandalyenin kolçaklarında bulunan kumandalı bölge ile kontrol ettirilerek sandalyenin hareketi sağlanır. Kumandalı bölüm modelden modele değişkenlik gösterebilir ama mantığı aynı olan joystik kısmı, kullanıcının basit hareketleriyle hareketini sağlar. QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleri kullanıcının bağımsızlığınıözgürlüğünü kazanması, araçlarını gönül rahatlarıyla sürmeleri için ince ince düşünüp tasarladığı akülü tekerlekli sandalye modelleriyle, kullanıcının ulaşımını çok kolaylaştıran bir sandalye grubudur. Sadece kullanıcıya değil, engelli bireyin refakatçisine de büyük kolaylık sağlayan QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleri sahip olduğu güçlü donanımlarla kişinin dilediği tüm şeylere kavuşmasına olanak sağlar.
 
İçeride veya dışarıda, QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleri, kullanıcıları istedikleri yere götürecek performansa ve manevra kabiliyetine sahiptir. Elektrikli tekerlekli sandalyeleri bağımsız bir yaşam için tasarlanmış, oturma sistemi ve genişletilebilir kontrol sistemi ile mevcuttur. QUICKIE motorlu sandalye ile kullanıcıların bağımsızlık kontrolü her zaman ellerinde olacak.
 
QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleri, benzersiz sürüş deneyimi için işlevi ve lüksü birleştirir. Güvenilir güçlü motorları ile kullanıcılara günlük hayatın heyacanını yaşamalarına fırsat vermektedir. Hem içeride hem dışarıda elektrikli tekerlekli sandalye teknolojisinde çıtayı belirliyor. Üstün sürüş performansı ile daha uzağa SpiderTrac süspansiyon ve tekerleklerin bağımsız hareketi ile zorlu arazilerde kullanıcıların kendilerini güvende hissetmeleri için, daha önce hiç olmadığı gibi bir sürüş deneyimi ile mükemmel manevra kabiliyeti ile dar ve kompakt alanlarda sezgisel sürüşün ve mükemmel manevra kabiliyetinin keyfini çıkarabililer.
 

QUICKIE Motor Teknolojisi

 
 
Sağlam motor teknolojisiyle başka hiçbir yede kopyalanamıyor. Bunun nedeni, iyileştirilmiş performans, sürülebilirlik ve menzile sahip daha uzun ömülü, yüksek verimli bir motor geliştirmek için üreticileriyle birlikte yıllarca çalışmasıdır. Optimum sürüş performansı için tasarlanan QUICKIE akülü sandalyeleri, uzun mesafeler seyahat etmek yerine ev ve işyeri çevresinde manevra yapmak için daha fazla zaman harcandığını bildikleri için motorlarını, güçten ödün vermeden, küçük alanlarda ihtiyacı olan kontrolü kullanıcılara verecek şekilde tasarladı. Ayrıca sahip olduğu pil kapasitesiyle %10 daha fazla sürüş yapabilir kullanıcılar. Yollarda benzersiz sürüş keyfi sunan QUICKIE akülü tekerlekli sandalyeleri performanstan ödün vermemektedir. Motorlarında bulunan daha büyük kanatçıklar sadece şık bir tasarım özelliğine sahip değildir. Daha büyük soğutma kanatları, ısının daha etkili bir şekilde kaçmasını sağlayarak termal geri dönme riskini azaltır, böylece bir eğimde veya düz olmayan yüzeylerle karşı karşıya kaldıklarında bile ek güçlendirme ile birleştiğinde %25 daha fazla ve daha hızlı sürüş yapabilirler. Daha dik eğimler ve hatta kapı pervazları gibi engellerin üstesinden gelmek, kontrolör ve motor kombinasyonuyla daha kolay hale geliyor. Bu iki sistem, ihtiyaç duyulduğunda ekstra güç için çalışır.
 
Bazı rakiplerin aksine, QUICKIE motorlarında plastik yerine metal dişliler bulunur. Düşük gürültü ve yüksek verimlilik için cilalanmış tamamen metal dişliler zorlu koşullarda beklentileri karşılıyor. Bu dişlileri cilalamak için fazladan adım atan QUICKIE, daha iyi bir sürüş için uzun bir yol katediyor. QUICKIE Motor Teknolojisi, zorlu test standartlarını sürekli olarak aşmaktadır. Kanıtlanmış %99 başarı oranıyla, yolculuklar diğerlerinden farklı oluyor. Koltuk derinlikleri ve genişliği, sırtlık açısını ve yüksekliğini, ayak açısını, alt bacak uzunluğunu, kol dayanağı yüksekliğini ve derinliğini ve koltuk başlığı yüksekliğini ayarlayabilirler. Bu ayarlama seçenekleri kullanıcılara tam bir esneklik sağlar ve kullanıcılar için doğru oturma pozisyonunu oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Değişen gereksinimler durumunda kolay özelleştirmeye izin veren araçlara sahiptir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.